Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Оце так новина! Я реально в шоці від нахабності цих виродків! Ви собі таке уявляєте взагалі???», — Шевченко

Оце так новина!

Після того, як НАБУ викрило заступника Міністра оборони генерала Павловського на розкраданні сотень мільйонів гривень при закупівлях палива, СБУ відкрило кримінальне провадження за статтею «Державна зрада».

Я спершу подумав: та невже? Невже СБУ нарешті таки почало займатися захистом національних інтересів? І кому ж ту підозру будуть вручати: генерал Павловський?

Міністр оборони Полторак? Чи таки кінцевий бенефіціар тотального пограбунку держави Головнокомандучий Порошенко, друзі якого і є власниками тої маленької компанії з уставним фондом у 7500грн «Трейд коммодити», яка раптом почала вигравати мільярдні тендери в усіх державних установах?

Я таки не вгадав — СБУ завела справу по відношенню до прокурорів САП та детективів НАБУ, яки викрили цю багатомільйонну аферу! Ви собі таке уявляєте взагалі???

Ініціатором відкриття провадження став пан Гладковський — перший заступник секретаря РНБО, за суміцництвом давній друг та бізнес-партнер Петра Олексійовича і один із його сусідів по віллах в Іспанії.

Як вам таке, друзі? Особисто я реально в шоці від нахабності цих виродків! І хотів би сказати: шановний Порошенко, Гладковський та Грицак, я дивлюсь, ви там взагалі втратили відчуття реальності? Попросту кажучи, взагалі й@бнулись від своєї ненажерливості? То ж не дивуйтесь, коли скаженілий від люті та ненавісті народ розвісить вас на стовпах уздовж Хрещатика, добре? Сподіваюсь, зможу побачити це незабутнє дійство на власні очі — буде що дітям розповісти про те, як українці корупційну систему руйнували.

P.S.: зрозуміло, чому вони не хотять створювати незалежний Антикорупційний суд, боуся ця зграя шакалів дуже швидко до буцегарні потрапить!