Воскресенье, Сентябрь 22, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Партія Гриценка йде на вибори до Ради із трьома політсилами, які очолюють Томенко, Катеринчук та Добродомов

Партія «Громадянська позиція», лідером якої є Анатолій Гриценко, йде на позачергові парламентські вибори разом із трьома партіями — «Народний контроль», «Рідна країна» та «Європейська партія України».  Як інформує Цензор.НЕТ, про це Гриценко повідомив на своїй сторінці у Facebook.

«Указ видано — вибори 21 липня. Наша команда «Громадянська позиція» спільно з партіями «Народний контроль» (Дмитро Добродомов), «Рідна країна» (Микола Томенко) і «Європейська партія України» (Микола Катеринчук), посилена професіоналами в ключових сферах — разом ідемо на вибори. Формувати новий парламент і новий уряд на нових цінностях — професійності, чесності й нульової толерантності до корупції», — написав він.

За словами Гриценка, щойно Координаційна Рада партії прийняла рішення — керівником Центрального виборчого штабу призначено Андрія Мисика, голову Виконкому партії «Народний контроль».

«Під керівництвом Андрія Мисика Центральний виборчий штаб уже розгортається і працюватиме в тій самій (відомій журналістам) будівлі на Подолі за адресою: вулиця Іллінська, 22», — додав лідер партії «Громадянська позиція».

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський офіційно розпустив Раду і призначив вибори на 21 липня. Забезпечити фінансування виборів доручено Кабінету Міністрів.

Спікер Верховної Ради Андрій Парубій видав розпорядження, згідно з яким позачергове засідання Ради призначено на 22 травня 2019 о 12:00.

Партія Гриценка йде на вибори до Ради із трьома політсилами, які очолюють Томенко, Катеринчук та Добродомов 01

Loading...