Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Пекельні тарифи та зіпсовані нерви: коли українцям очікувати нових платіжок за опалення

Українцям повідомили остаточну дату підвищення тарифів за опалення.   Про це повідомляють ЗМІ із посиланням на коментар екс-міністра з питань житлово-комунального господарства Олексія Кучеренка, пише портал Знай.ua

Експерт зазначає, що підвищення цін на газ відобразиться у комунальних платіжках українців уже через 30-40 днів. Саме такий час потрібен НКРЕКУ для затвердження оновлених тарифів.

«Уряд спочатку повинен опублікувати саме рішення. Тільки після цього НКРЕКУ проведе відповідне слухання. Для великих ліцензіатів нові тарифи затвердять приблизно протягом місяця, по дрібних містах процедура займе трохи більше часу», — розповів він.

Кучеренко також обіцяє українцям безліч нових неприємностей з субсидіями. І справа не тільки в тому, що Уряд оголосив війну так званим «нечесним» пільговикам, а насамперед у самій процедурі перегляду тарифів на комунальні послуги і газ.

«Нові тарифи зажадають перерахунку субсидій. З одного боку, доступ до пільг через високу ціну на газ отримають більше українців. З іншого, вони викличуть ажіотажний попит і плутанину. Адже частина субсидій доведеться перераховувати заднім числом», — резюмував експерт.
Субсидії в Україні
Варто додати, що днями прем’єр-міністр України Володимир Гройсман заявив, що вже з першого листопада ціна на газ для населення в Україні підвищиться на 23,5%.
Володимир Гройсман

До 1 листопада населення платитиме за газ за старою ціною — 6958 грн. за 1000 м³.