Підсипте їм пургену: нардепів розхвилювали журналісти у їдальні Ради

На комітеті з питань регламенту Верховної Ради обговорили «обурливу» поведінку працівників ЗМІ у стінах парламенту.

І хоча комітет насправді мав розглядати звіт Управління справами про використання коштів парламенту у першому півріччі, засідання перетворилось на обговорення діяльності журналістів, пише  портал  в  «Знай.ua» з посиланням на  «Главком» .

Так  Ірина Єфремова з «Народного фронту» закликала обмежити час перебування представників ЗМІ в тій же їдальні Верховної Ради, оскільки вони проводять там більшу частину часу. Мовляв, представники ЗМІ «не дають нормально поїсти і поспілкуватися з колегами».

 

 

Олег Купрієнко від Радикальної партії взагалі запропонував додавати «пурген» в їжу журналістам.

Як повідомив присутнім на засіданні комітету керуючий справами Верховної Ради Петро Бондар, «проблема (перебування) журналістів  в їдальні – болюче питання, ми готуємо проект положення про доступ в адміністративні будинки Верховної Ради… і це  положення мало б вирішити (також) питання поведінки журналістів в кулуарах і їдальні…».

Чиновник додав, що основною причиною запровадження нових правил є «сигнали від розвідників» щодо провокацій, які можуть готуватись ворогом у стінах парламенту на тлі військових дій на Сході.

Як можна було зрозуміти з розмови між керуючим справами та депутатами, на сьогодні перебувати під час засідань у Верховній Раді мають право більше 4000 представників ЗМІ. Цю армію парламент планує суттєво скоротити, зокрема й через обмеження для фрілансерів. Одна із пропозицій, яка звучала, пускати до парламенту лише штатних журналістів.

 

 

Ще одна перспектива: запровадження дрес-коду. Ірина Єфремова пропонувала для цього окреме положення, яке б заборонило вхід до парламенту представникам ЗМІ у шортах чи, наприклад, коротких спідницях.

 

Підсипте їм пургену: нардепів розхвилювали журналісти у їдальні Ради