Вторник, Август 14, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Платитимуть, нікуди не дінуться: УЗ шокувала українців новою заявою, мережа навісніє

Керівник «Укрзалізниці» Євген Кравцов приголомшив українців заявою про підвищення тарифів, передає Politeka.

Чиновник не бачить проблеми втому, що ціни на квитки знову підскочать, і переконує, що найкраще купують найдорожчі квитки в СВ.

«В мене є гарний приклад. Коли ми говоримо про наші люксові потяги, то білети-СВ розлітаються перші. Що ще казати? Звісно, що вони не такі дорогі, мали б бути дорожчі…», – заявив Євген Кравцов.

Він наполягає на тому, що ціни варто «привести до ринкових вимог».

«Ще раз підкреслюю, у нас немає проблем з продажу квитків категорії СВ, а про купе взагалі мовчу. Скоріше виникає ситуація, що плацкарти не розкупляють. Ми бачимо високий попит на квитки класу “комфорт” і “люкс”. Тому на мою думку, варто привести вартість квитків до ринкових вимог, ну звісно не забуваючи про соціальну складову яка повинна бути забезпечена», – заявив очільник УЗ.

Зазначимо така заява Кравцова розбурхала мережу. Українці зазначають, що він вдався до маніпуляції.

«Он через що квитки дорожчають) але я помічала таку тендецію, з власного досвіду, що якраз СВ завжди є, а купе нема», «На сайті УЗ спочатку розкуповують плацкарти і квитки 2 кл, потім вже купе і 1 кл, і в останню чергу – СВ. У всякому разі на напрямку Дон. залізн. Так що “білети-СВ розлітаються перші” – варто перевірити твердження», «А які у нього можуть бути ринкові ціни, якщо він монополіст? Він може поставити будь-яку ціну на свої купе, порівнювати все одно можна тільки з літаком», – йдеться в коментарях.

Також у мережі звернули увагу на те, що підвищення тарифів, ще жодного разу не обернулося покращенням якості перевезень.

«Можливо, було б варто якось підтягнути плацкартний комфорт, щоб було видно, за що людина має платити ринкову ціну. Бо вийде так, що більше товаришів з купе будуть змушені пересісти в плацкарт, або у маршрутку. Виключно через дороговизну купе. А цей товариш мислить якось дивно. Мовляв, народу їздити треба, платитимуть, нікуди не дінуться. А комфорт – в с?аку той комфорт», «Тобто, замість того, щоб щось зробити із плацкартами, вони планують просто піднімати ціни на решту, поки народ не перестане купляти?», – пишуть обурені українці.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Платитимуть, нікуди не дінуться: УЗ шокувала українців новою заявою, мережа навісніє