Понедельник, Сентябрь 24, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Подивіться на нашу т.з «еліту». Що ж ви від неї очікуєте? Згадайте з яких родин вони. На що вона спроможна, окрім як зраджувати…?, — Смешко

Ніколи не очікуйте від дрібних людей великих вчинків.

Подивіться на нашу політичну так звану еліту, яка зараз при владі. Задайте собі питання: з яких родин вони, в яку школу ходили, які вузи закінчували? Спробуйте собі уявити, які фільми вони дивились, які герої у них були у юності… А далі подивіться, що вони в своєму житті досягнули. Можливо, якийсь внесок в науку зробили? Або у військову справу, чи в юриспруденцію. Взагалі, який у них до цього був найкращій фаховий результат праці, до початку їх політичної діяльності?

Що ж ви очікуєте від цієї «еліти», яка б’є світові рекорди лише по корумпованості, професійній некомпетентності та відсутності культури. Гарно у неї виходить лише зраджувати своїх політичних «вождів» та перебігати до інших, аби залишитись при владі…

Потрібна критична маса виборців, які скажуть: слухай, якщо усе твоє уміння – це гарно говорити та обіцяти, то почни свою політичну кар’єру у селі. Доведи, що своєю політичною діяльністю можеш об’єднати людей, зробити щось корисне в районі, області.

Ментальні зміни нашого виборця розтягнуті в часі на десятки-десятки років. У нас є на це все час?

На жаль, ми «з’їли» практично весь свій час, який нам було дано на засвоєння політичних уроків сторічної давності. І всі силові варіанти вже «з’їли». І навіть третій Майдан, якщо він станеться, він уже не має права на силу. Тому що, як тільки в нас, не дай Боже, буде Майдан із застосуванням сили, світові гравці можуть остаточно втомитися від України. Вони можуть сказати: слухайте, ця країна нездатна будувати державу.

І це буде на руку тільки одній людині — тому, хто прагне довести, що необхідно провести кордон України по карті 1939 року.

Обидва Майдани – вони мали, безумовно, позитивні наслідки для розвитку нашого громадянського суспільства. Але Майдани спроможні зупинити диктатуру, але не спроможні будувати демократію.

Бо демократія потребує справжньої, якщо хочете, аристократичної політичної та духовної еліти суспільства. Ця еліта на майданах не народжується.

Перш за все, демократія — це критична маса середнього класу, це ліквідація бідності, це, принаймні, 50% людей, які усвідомили, що честь, гідність не розмінюються на гречку. А бідні люди… Як ви до бідних людей прийдете зі словами про честь та гідність, коли вони отримують 2-3 тисячі гривень і їм треба утримати родину, вижити треба з цими тарифами комунальними.

А наш уряд займається антиконституційною діяльністю, бо бідність культивує.

Він своєю податковою політикою, тарифною політикою остаточно руйнує середній клас, малий і середній бізнес, які є основою демократії. Середній клас – це ж не тільки дрібні і середні власники, це високооплачувані спеціалісти. Це вчителі, лікарі, наукова, творча, культурна інтелігенція. Це військові. Оце є середній клас. І цей середній клас має бути захищений такою платнею, що за гречку не піде голосувати ніколи.

Де у нас це все?

В нас вся система і дії уряду руйнують соціально-економічну базу демократії.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Журналист вычислил главных «политических б****й» в Раде

Известный журналист Александр Дубинский, который первый сообщил о «крохмальном» и других бизнесах Порошенко в России,  резко отреагировал на обращение 40 нардепов к президенту, с требованием публично объясниться о своих коррупционных делах. Об этом журналист сообщил на своей странице в Фейсбук,  передает АНТИКОР

«Что такое сборище политических пр_сти тут_к в Раде, которые строят из себя оппозицию?

Это когда спустя 2 года после публикации первых статей (я лично публиковал документы о спрятанных бизнесах Порошенко в РФ) — это кубло вдруг рожает коллективный депутатский запрос.

И с возмущением вопрошает Порошенко — «правда или нет?!!»

Нардепи хочуть почути від Порошенка, чи має він бізнес у Росії — Чумак + 40 депутатів

«Правда» тут только в том, что никакой бизнес Порошенко никого не интересует. Только пиар и упоминание в заголовках.

Обычные интересы обычных бл* дей.

Которые два года подряд получали деньги за нужные голосования и не рисковали ссориться с Петей, потому что не понимали до конца его перспективы», — подытожил журналист.

Турчинов получил новую должность

Секретарь Совета национальной безопасности и обороны Украины Александр Турчинов получил новую должность. Таким образом, теперь он станет координатором объединения протестантских церквей в Украине. Данное решение было принято 23 сентября, передает АНТИКОР

Лидеры протестантских церквей и секретарь СНБО совместно приняли решение объединиться в единое общественное движение церквей. На встрече также прозвучали призывы объединиться всем крестьянам.

Александр Турчинов уже прокомментировал ситуацию. По его словам, данное объединение является обеспечением христианского пути развития Украины.

Несколько часов кричал на весь район: В Харькове мучительной смертью умер пьяница

В одном из дворов Харькова на лавочке возле подъезда несколько часов лежит труп мужчины. Об этом Vgorode  узнал из сообщения в Facebook на странице «Харьков 1654», передает АНТИКОР

У дома №27 на улице Гвардейцев-Широнинцев 24 сентября громко кричал пьяный мужчина, тело которого застряло в лавочке и несчастный не мог выбраться.

В итоге, промучившись несколько часов, несчастный умер, а все что сделали местные — сняли короткое видео о его попытках выбраться из западни.  Более того, приехавшая полиция просто накрыла труп тканью, обмотали лентой и уехали. Тело лежит на злополучной лавке до сих пор, возмущаются местные.

«А чего же никто не помог, когда он был живой? Судя по видео и по яме, которую он выгреб ногами, он там не один час барахтался и кричал от боли, он застрял в лавочке и никто не помог», — написала харьковчанка Татьяна Климова в комментарии под жутким видео.