Понедельник, Декабрь 10, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Погода на жовтень: українцям сказали готуватися, буде не до жартів

От і жовтень не за горами. Якою погодою потіше нас другий місяць осені і близька зима ми дізналися від синоптика Леоніда Горбаня, передає «Знай.uа» .

Вже в перший тиждень жовтня Україну накриють заморозки і дощі. Жовтень планує бути не по-осінньо холодним місяцем. Запсайтесь гарячими напоями, підготуйте теплі речі і зустрічайте осінь з радістю в будь-яку погоду!

«З 1 по 9 жовтня денна температура буде близько 19-23 градуси, потім до 10 жовтня буде різке зниження температури – до 11-13 градусів вище нуля» , — повідомив синоптик Леонід Горбань.

Також в цей період обіцяють сильні бурі й дощі.

А до 14-16 числа очікується повторне зниження температури – до 7-10 градусів тепла, що буде супроводжуватися рясними опадами, і така температура буде триматися до кінця місяця, а в деякі дні температура буде знижуватися до 4-5 градусів», — прогнозує синоптик.

«Перших заморозків слід очікувати 9-10 числа, а другі прийдуть 16-17 жовтня», — зазначив він.

Прогноз погоди для України

Не дивлячись на те, що жовтень обіцяють холодним, наближення зими буде не швидким. Листопад очікується теплим, а грудень пройде в відлигах.

«Серйозні морози нас чекають з 3 по 15 лютого — буде 20-25 градусів морозу, також в районі 20-27 січня теж будуть морози. А до 20 січня буде навіть тепло», — сказав він.

«Надалі залишаються сумніви, як будуть розвиватися події, але швидше за все, кілька днів будуть прохолодними з дощами, а в подальшому температура буде трохи підвищуватися» , — додав синоптик.

Якою б не була осінь і зима, ми все одно з нетерпінням чекаємо Нового року та зимових свят! Пережити осінню хандру допоможе гарячий годину і теплий плед, а зігріти теплом завжди можуть близькі люди. Нехай будь-яка погода радує Вас!