Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Порошенко бреше, що не можна перемогти… Якщо всю екіпіровану братію,яку він зібрав під ВР, спрямувати на фронт, за місяць були б у Москві, — Шишкін

Був біля Верх. зради. Дуже стисло.

1) наочно ще впевнився, що Порошенко бреше, що не можна перемогти московію у збройному протистояння. Якщо всю ту екіпіровану братію, яку він зібрав в урядовому кварталі проти демонстрантів, спрямувати на фронт, то мабуть через місяць були б у москві.

2) не розумію друго-третерядних гасел в так званої «великої політреформи», на яку намагались організатори акції підняти море людей. А де вимога відставка парошенківської влади, що колаборує з путлером під час війни з агресором?

3) нехай я залишусь один із 40 міл. нашого населення (не звикати, я вже був один при голосуванні в 2010 р. в КСУ за повернення Янучару повноважень Конституції 1996 року і був історично правий), але я буду категорично проти внесення змін до Конституції, навіть якщо вони такі позитивні як скасування недоторканості депутатів. Бо Конституція під час наявності умов воєнного стану, які існують об’єктивно, не змінюється (ч. 2 ст. 158).

Внесенням зміни до Конституції ми надаємо Путлеру карт- бланш в тому, що дозволяємо йому аргументовано стверджувати, що в нас має місце громадянська війна, а не його агресія. Тому бездумність організаторів акції саме з цього питанні і поведінка опозиції, яка себе позиціює як патріотична, мене просто шокує. Вони що не бачать, що допомагають парошенку і путлеру топити Україну ? Япро це писав неодноразово і моя остання в КСУ у 2015 році Окрема думка саме цьому присвячена.