Четверг, 1 октября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Порошенко – керівнику «Укрпошти»: Раджу переглянути власну заробітну плату

Президент України Петро Порошенко закликав керівника «Укрпошти» Ігоря Смілянського переглянути розмір власної зарплати, повідомляє прес-служба глави держави 12 грудня.  Сьогодні президент України зустрівся зі Смілянським і міністром інфраструктури України Володимиром Омеляном, пише ГОРДОН.

Порошенко вимагає припинити звільнення листонош, зберегти поштові відділення в регіонах, забезпечити доставку пенсій українцям, не допустити підвищення поштових тарифів на відповідну послугу. Він також заявив, що 500 млн грн, передбачені у державному бюджеті, дадуть змогу «Укрпошті» забезпечити підвищення зарплат і захистити листонош у селах від звільнень.

«Особисто від мене: наполегливо раджу певним чином переглянути власну заробітну плату. Сподіваюся, що порада президента буде почута», – сказав Порошенко, звертаючись до Смілянського.

Глава держави закликав Омеляна проконтролювати питання з доставкою пенсій, збереженням відділень пошти та забезпеченням зарплат листонош.

«Я від своїх вимог не відступлюся», – підкреслив президент.

Зі свого боку Смілянський зазначив, що виконає всі доручення.

У листопаді Смілянський повідомив, що «Укрпошта» може закрити 7 тис. відділень і звільнити 30% адміністративно-управлінського апарату, якщо не буде підвищено тарифів на доставку пенсій.

Пізніше президент України Петро Порошенко заявив, що в проекті держбюджету на 2019 рік передбачено 500 млн грн, які планують спрямувати на оплату доставки пенсій «Укрпоштою». Він підкреслив, що керівництво компанії пообіцяло не скорочувати сільських відділень.

Loading...