Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Порошенко — найбільша загроза для Української держави! Потрібно невідкладно почати зміцнювати систему влади, — Хмара

Степан Хмара:

«Порошенко — найбільша загроза для Української держави!

За понад три роки перебування на посту президента України Порошенко завершив переформатування олігархічної системи влади у типово мафіозну. Чим вона відрізняється від олігархічної?

При останній влада здійснюється на відносному консенсусному владарюванні нійбільших олігархів . При типово мафіозній системі — є верховний олігарх, в руках якого зосереджена вся повнота державної влади. Через повне підпорядкування силових структур, він контролює олігархів і дозволяє їм існувати, як підпорядкованим васалам, умовою для існування яких є  обов’язок ділитися прибутками з верховним олігархом , тобто главою мафії («хрещеним  батьком») — Порошенком.

Характерною ознакою мафіозної системи управління, є знищення парламентаризму і перетворення його у повністю підпорядковану слухняну маріонетку верховного мафіозі і організованому ним злочинному угрупуванню. Порошенкове злочинне угрупування повністю позбавлене будь-якого контролю: парламентського, правоохоронного,  громадянського.

Порошенко ігнорує Конституцію України, зокрема виконання повноважень, передбачених ст.ст.102 і 106, натомість привласнюючи повноваження не передбачені Конституцією. Він узурпує владу, через безконтрольну вертикаль влади. Порошенко , використовуючи високе державне становище, зловживає ним, для розвитку власного бізнесу, в тому числі і на території агресора для неконтрольованого збагачення.

Він є злісним неплатником податків, для чого він тримає свої статки, пограбовані в Україні, в офшорних зонах поза Україною. Порошенко вибудував мафіозну систему неконтрольованого політичного і економічного управління. Наслідком цієї системи є процвітання корупції, правового свавілля, що веде до соціально-економічної деградації, зростання прірви міжлюдьми і мізерною мафіозною багатіючою меншістю .

Така внутрішня ситуація створена навмисно і під керівництавом організованого злочинного угрупування Порошенка є найбільшою загрозою для існування Української Держави, що кратно посилює зовнішню загрозу імперського російського агресора.

Намагаючись будь-якою ціною втриматися при владі , кліка Порошенка здійснює колаборантську політику з російським агресором.

Підтвердження цієї політики:

Читай продолжение на следующей странице