Суббота, Ноябрь 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Порошенко озвучив ракетні плани України

Україна посилить розробку власних, а також закупить імпортні зенітно-ракетні комплекси з метою захисту території від російського агресора. Про це заявив президент України Петро Порошенко під час робочої поїздки в Запоріжжя, вручаючи військовослужбовцям сертифікати на радіолокаційні станції, вироблені на казенному підприємстві «Науково-виробничий комплекс «Іскра» , передає «СЕГОДНЯ» .

«Ці станції повинні закрити українське небо, і я даватиму доручення, щоб ми посилили розробку власних і розглянули можливість придбання найсучасніших імпортних зенітно-ракетних комплексів для того, щоб український народ був упевнений, що український кордон під надійним прикриттям, а українська армія – найкраща в світі», – сказав він.

Також президент зазначив, що радіолокаційні станції, вироблені на КП «НВК «Іскра» за своїми характеристиками набагато кращі, ніж імпортні, які пропонують закупити для ЗСУ на зовнішніх ринках.

Раніше секретар РНБО Олександр Турчинов заявив, що на випробуваннях українські ПТРК показали, що не гірше легендарного американського Javelin, а новий ракетний комплекс «Вільха», який мають намір запустити в серійне виробництво, навіть кращий за російський «Смерч».

Він нагадав, що ще в 2014 році були проблеми з військовою технікою і вона часто не могла навіть зрушити з місця, а бійцям доводилося захищатися від російського агресора з автоматами в руках

«Ми не тільки змогли відновити наш оборонний потенціал, а й системно його нарощували, зокрема, за рахунок створення нових перспективних зразків зброї і військової техніки», – заявив Турчинов.

Секретар РНБО зазначив, що ПТРК «Скіф» і «Корсар» показали себе не гірше Javelin.

«Ось ми говорили про Javelin, а протитанкові ракетні комплекси українського виробництва не поступаються зарубіжним аналогам. Ті ж комплекси» Стугна «,» Корсар «,» Скіф «надійно знищують будь-яку броньовану ціль при дуже високій точності попадання. Наприклад, ракета «Скіф» пропалює броню товщиною до 1 м», – розповів чиновник.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB