Среда, Октябрь 24, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Повісити – занадто просто: українці відреагували на заяви Бойка

У Мережі бурхливо відреагували на пропозицію співголови “Оппоблоку” почати прямі переговори з терористами з “ДНР” і “ЛНР” , передає Politeka.

Як повідомляла Politeka, народний депутат Юрій Бойко на погоджувальній раді Верховної Ради запропонував якнайшвидше почати “на вищому рівні” переговори з російськими агресорами і бойовиками терористичних організацій на сході України.

«Ми вважаємо, що необхідні прямі переговори на вищому рівні між сторонами конфлікту – Україною, Російською Федерацією і невизнаними республіками для того, щоб досягти кінцевої мети – завершення війни», – заявив він.

Бойко додав, що “Оппоблок” готовий стати учасником таких переговорів.

Користувачі соціальних мереж не перестають обговорювати пропозицію колишнього високопоставленного чиновника часів Януковича.

“Він сам один з них. Тому і домовитися хоче. Як з вбивцями домовлятися?”, “Про яку перемогу України може йти мова, коли в парламенті сидять Бойки?”, “Під дудку Медведчука танцює”, – пишуть вони.

Втім, частина коментаторів схиляється до думки, що для припинення війни підійдуть будь-які способи.

Відзначимо також, що це – далеко не перша пропозиція Бойко почати налагодження зв’язків з окупантами.

Як відомо, дружина Бойко, Віра Дмитрівна, отримує великі суми грошей з Російської Федерації та зберігає заощадження в російських банках. Про це свідчить декларація нардепа за минулий рік. Зокрема, у вигляді «заробітної плати за сумісництвом» Віра Бойко в 2017 році отримала від зареєстрованої в Москві ТОВ «Керуюча компанія« Група Поліпластік »1 млн 151 тис. 524 грн.

юрий бойко

На рахунках в акціонерному товаристві «НК Банк» (Російська Федерація) у дружини Бойко зберігається 3 321 654 мільйонів російських рублів (близько 1,5 млн грн) і $ 48 423 (близько 1,2 млн грн). Відсотки, отримані з вкладів в цьому банку за 2017 рік, вказані в розмірі 178 425 тис. Грн. Крім того, дружина лідера «Опозиційного блоку» задекларувала квартиру площею 220 квадратних метрів і машиномісце в Росії, не вказавши при цьому місто.

Також повідомлялося про те, що фігура Бойко викликає неоднозначне ставлення навіть в самому «Оппоблоці». Зокрема, його вже не розглядають як єдино можливу кандидатуру на пост президента.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB