Проросійська снайперка відверто розповіла, як вчилася вбивати українців

Серед проросійських найманців нерідко можна зустріти жінок-снайперів, які раніше відбували покарання за тяжкі злочини, або знаходилися у слідчому ізоляторі.  Одну із них нещодавно затримали на блокпості у Маріуполі українські правоохоронці.

Відповідні дані оприлюднені на офіційному ресурсі Головного управління Національної поліції Донецької області.

Жінка розповіла, що пройшла так званий інструктаж у російського офіцера за позивним «Аміго» , а вже із Ростовської області уродженку Маріуполя перекинули назад на Донеччину.


Кілька разів поспіль її притягували до кримінальної відповідальності за участь у злочинних угрупуваннях – цим і скористалися ватажки бойовиків.

Три роки тому вона вийшла із СІЗО, а перед цим тяжко побила свого співмешканця. Довгий час була безробітною, а потім почала ходити на мітинги, сподіваючись на грошову винагороду. Жила переважно у захоплених адміністративних будівлях, де більшість «сусідів» були росіянами.

«Товариш запропонував поїхати в РФ пройти курс молодого бійця, казав, що там «бабки» платять», — згадує вона.

Пройшовши тренування у спеціальних таборах та на полігоні, ставши снайперкою, вона затесалася у бандитські формування «Восток», «СВД Беркут», де отримувала по 15 тисяч рублів на місяць, а скоро – вже 50 тисяч рублів.

Слід відзначити, що таких, як ця снайперка, українські правоохоронці нарахували більше сотні і тепер перевіряють інформацію про кожного з них.

Проросійська снайперка відверто розповіла, як вчилася вбивати українців
bigmir)net TOP 100