Прикордонникам попався «найдурніший» бойовик

На пункті пропуску «Гоптівка» в Харківській області українські прикордонники затримали чоловіка, який, швидше за все, причетний до діяльності бойовиків на Донбасі.

Як пише прес-служба прикордонників, чоловіка затримали після обшуку особистих речей. У сумці в нього знайшли разом з українським паспортом російський. Також фотографії з бойовиками, і ноутбук, на якому було відео з розстрілом українських солдатів і наругою над державними символами України.

На відео також затриманий розповів, що отримав російський паспорт маючи український. У ФМС Росії йому дозволили залишити паспорт України.

Представник Держприкордонслужби України Олег Слободян зазначив, що інформація з ноутбука вимагає подальшого вивчення. Однак вже з великою часткою ймовірності можна стверджувати, що затриманий має відношення до бойовиків на Донбасі.

Прикордонники направили в СБУ і Нацполіцію повідомлення для внесення в ЕРДР про виявлення ознак кримінального правопорушення, передбаченого ч.3 ст. 258 КК (Створення терористичної групи, організації) і ст. 338 КК (Наруга над держсимволікою).

 

Прикордонникам попався «найдурніший» бойовик