Пятница, 14 августа, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Путін відповів на пропозицію Зеленського після зустрічі

Президент Росії Володимир Путін відповів на пропозицію українського колеги Володимира Зеленського про переговори, заявивши про готовність зустрітися, але за певних умов, повідомляє ТАСС в четвер, 11 липня, пише Корреспондент.net

«Ми ніколи не відмовлялися від жодного із запропонованих форматів, в тому числі від розширення нормандського формату», — сказав Путін, відповідаючи на питання про пропозицію Зеленського провести зустріч в Мінську за участю лідерів Німеччини, Франції, США і Великобританії.

«Але, по-перше, цей нормандський формат і зустріч на вищому рівні повинні бути добре підготовлені, це очевидна річ… По-друге, більш-менш про щось можна буде говорити після остаточного формування нового уряду України і проведення виборів в парламент країни», — сказав президент РФ.

«По-третє, я не знаю, як реагують [на це запрошення] інші учасники запропонованого формату», — додав Путін.

Президент нагадав, що прем’єр Великобританії Тереза ​​Мей незабаром припиняє роботу на цій посаді. «Вона в якій якості запрошується на цю зустріч? Вона взагалі згодна чи ні? Не зрозуміло», — сказав Путін. «Американська адміністрація як реагує? Ми не знаємо», — продовжив він.

«Як реагують Німеччина, Франція? Це всі питання, які підлягають опрацюванню», — уклав глава російської держави.

«Ми ніколи не відмовлялися від контактів, якщо вони йдуть на користь. І це [пропозиція] теж може бути цікавим», — заявив російський президент.

Раніше в Кремлі заявили, що вивчать пропозицію Зеленського провести переговори в Мінську за участю Великобританії, США, Німеччини і Франції.

Водночас, глава МЗС РФ Сергій Лавров заявив, що нові пропозиції щодо Донбасу повинні враховувати резолюцію Радбезу ООН за и угодами і прямий діалог з «ЛДНР».

Loading...