Воскресенье, Декабрь 8, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Рада – це не «Квартал» і не КВН»: Парубій різко відповів Зеленському

Після того, як президент Володимир Зеленський заявив, що не бачить сенсу продовжувати розмову з керівництвом Верховної Ради щодо скликання позачергового засідання парламенту, спікер ВР Андрій Парубій вважає, що главі держави просто потрібно було «шоу» напередодні виборів. Про це він сказав журналістам, пише Сьогодні

Коментуючи намір Зеленського вже з новим складом Ради зайнятися законопроектами, які він хотів винести на позачергове засідання, Парубій сказав, що оскільки післязавтра вибори, то «весь запал вичерпався» в бажанні проводити засідання.

«Треба було за день або два до виборів зробити чергове політичне шоу. Але Верховна Рада – це не «Квартал», це не КВН, а це вищий законодавчий орган держави». Верховна Рада не буде брати участь у будь-яких сумнівних незаконних шоу», — заявив спікер парламенту.

Зазначимо, що президент вимагав провести позачергове засідання парламенту, щоб ще до виборів депутати прийняли важливі законопроекти. Як повідомляли новини «Сьогодні», Парубій у відповідь на перше звернення Зеленського заявив, що позачергове засідання Ради не передбачено законом, пославшись на те, що можливо скликати позачергову сесію парламенту.

У свою чергу Зеленський знову вимагав позачергового засідання Ради, і написав нового листа Парубію, в якому пояснив свою позицію. Він нагадав, що, згідно з календарним планом 10 сесії 8-го скликання, робота Ради закінчується 19 липня. Тому президент має право скликати до цієї дати позачергової засідання Ради, а не сесію.

Однак на другий лист президента спікер ВР також відповів відмовою, закликавши президента правильно скласти попереднє звернення і замінити в ньому «позачергове засідання» на «позачергову сесію». І тільки в такому випадку пообіцяв скликати депутатів до сесійної зали.

Loading...