Четверг, Ноябрь 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Рада ухвалила важливий фінансовий закон, який стосується кожного

Український парламент підтримав актуальний фінансовий законопроект, передає Politeka.

Верховна Рада ухвалила закон № 6027-д про відновлення кредитування. Його підтримали 239 народних депутатів.

Передбачається, що документ дозволить зменшити ризики кредиторів під час здійснення кредитних операцій. Це, в свою чергу, повинно полегшити доступ суб’єктів господарювання та фізичних осіб до використання банківських позик.

Автори законопроекту розраховують, що він дозволить захистити права кредитора-тримача іпотеки. Також документ юридично забезпечить інститут поруки.

Крім цього, банківські установи зможуть отримувати важливу для кредитних відносин інформацію про позичальника. Також стане неможливим відчуження предмета іпотеки без згоди банка-кредитора.

Новий закон повинен знизити ризики ухилення від кредитних зобов’язань при успадкуванні майна позичальника.

Відзначимо, що парламент підтримав цей законопроект за основу в травні 2018 року 237 голосами народних депутатів.

Нагадаємо, платників аліментів чекає новий удар: Рада ухвалила закон, який залишить боржників без копійки.

Український парламент ухвалив важливий законопроект про захист дітей.

Верховна Рада на засіданні 3 липня підтримала законопроект №8296 про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо створення економічних передумов для посилення захисту права дитини на належне утримання.

За даний законопроект проголосували 230 народних обранців.

У пояснювальній записці до документа йдеться, що законопроект передбачає можливість автоматичного арешту коштів на рахунку боржника по аліментах.

Нагадаємо також, що у Верховній Раді виник конфлікт через скандальну поправку в указому законопроекті. В вівторок, 3 липня, парламент розглядав законопроект №8295, який стосується дітей, батьків, аліментів та іх оподаткування. Однак деякі нардепи вважають, що цей законопроект хотіли ухвалити заради інтересів певних олігархів.

“У цей законопроект внесена поправка №8. Вона говорить: «тимчасово, до 01 січня 2020 року звільнити від сплати ПДВ імпортне обладнання, яке призначене для виробництва енергіі із відновлювальних джерел енергіі». Не дуже про дітей, правда?“, – написала на своїй сторінці в Фейсбук нардеп Ганна Гопко.

“Звичайно, податкове стимулювання «зеленої» енергетики також у світі існує. Але не таким сумнівним способом у законі про дітей. І не при «зелених» тарифах у 2-3 рази вищих, аніж у Європі. Ось так, законопроект ніби для дітей, а у виграші знову Рінат Леонідович“, – резюмувала вона.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB