Пятница, Май 24, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

РЕВА: Із 8 млн доларів премії Коболєв повинен був сплатити лише 8 тис.грн(ВІДЕО)

Як пояснив міністр, в Україні існує обмеження щодо сплати єдиного соціального внеску – з суми понад 55 тис. гривень нічого не платиться. Глава НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв повинен був сплатити 8 тис. гривень єдиного соціального внеску (ЄСВ) з отриманої премії в розмірі майже 8 млн доларів. Про це повідомив міністр соціальної політики Андрій Рева в ефірі телеканалу NewsOne, передає Ua1.

«Заплатили одному керівнику однієї відомої державної компанії (главі «Нафтогазу» Андрію Коболєву – ред.) бонус в 8 млн доларів. Як він ними розпорядився? Переслав за кордон мамі. Я вважаю, що він «молодець». Маму треба поважати і він мамі відправив 8 млн доларів. А скільки всі мами України отримали від цього бонусу? Він же повинен був заплатити єдиний соціальний внесок, який піде іншим мамам. Знаєте яку суму? 8 тис. гривень», – розповів Рева.

За його словами, така ситуація склалася через те, що в Україні існує обмеження щодо сплати єдиного соціального внеску в 55 тис. гривень, тобто з суми понад 55 тис. гривень нічого не платиться.

«У всіх країнах існує прогресивна система, а у нас унікальна система – 55 тисяч і все», – зауважив очільник Мінсоцполітики.

Нагадаємо, голова правління НАК «Нафтогаз України» Андрій Коболєв переказав свою премію за перемогу в Стокгольмському арбітражі з «Газпромом» мамі в США, щоб, як він визнав, уникнути арешту грошей в разі програшу апеляції.

Loading...