Четверг, 2 июля, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

САП скерувала до суду обвинувальний акт стосовно Онищенка

Прокурори Спеціалізованої антикорупційної прокуратури направили до суду обвинувальний акт у так званій газовій справі про обвинувачення народного депутата України Олександра Онищенка та його фінансового директора. Про це повідомляє РБК-Україна, посилаючись на прес-службу САП.

У прес-службі повідомляють, що досудове розслідування здійснювалось в порядку спеціального досудового розслідування. САП повідомила, що обвинувачені проігнорували виклики на ознайомлення з матеріалами кримінального провадження та не з’явились на виклик для отримання обвинувального акт.

«Обвинувачені у будь-який час можуть прийняти рішення про персональну участь і відстоювання своєї позиції в суді. У випадку подальшого переховування вказаних осіб від суду, судовий розгляд щодо останніх, на підставі відповідного клопотання прокурора, може здійснюватись за їх відсутності в порядку спеціального судового провадження» , — додали у прес-службі САП.

САП скерувала до суду обвинувальний акт стосовно ОнищенкаНагадаємо, НАБУ отримало дозвіл на заочне засудження Онищенка. За версією слідства, нардеп є керівником злочинної організації, учасники якої отримали понад 1,6 млрд гривень від реалізації природного газу в рамках договорів про спільну діяльність з «Укргазвидобуванням».

Додамо, детективи НАБУ також розслідують можливу розтрату майна державного акціонерного товариства «Чорноморнафтогаз» за змовою зі службовими особами ПАТ «Пласт», фактичним власником якого є компанія Ostexpert Limited, яка належить нардепу Онищенку.

Loading...