Понедельник, Октябрь 22, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

СЕМЕНЧЕНКО: ЛЮДИ ДУЖЕ ЗЛІ НА ПОРОШЕНКА, НА КОРУПЦІОНЕРІВ І ЗРАДНИКІВ І ЕМОЦІЇ ІНОДІ КИПЛЯТЬ. ОДНАК РЕВОЛЮЦІЯ — ЦЕ ПЕРЕДУСIМ ОРГАНІЗАЦІЯ, ПЛАНУВАННЯ І ЧІТКІ ДІЇ

Семен Семенченко:

Щодо ситуації з Жовтневим палацом.

Повернувся після мітингу на Майдані з активістами Рух «Визволення» в табір на Грушевського. Потім прийшла інформація, що виникли сутички біля Жовтневого палацу. Пішли туди с Єгор Соболєв.

Ніяких «дитячих ранків» i «дитячих свят» там у той час не було — все це БРЕХНЯ. Був джазовий концерт Гленна Міллера. Невідомі люди в масках стали кидати на вулиці петарди, а поліцейські дістали вогнегасники і сльозогiнний газ. Я взяв мегафон і пояснив людям що тут немає ні Ахметова, ні Порошенка, ні Медведчука. Це не адміністрація президента, це не розкішний особняк генпрокурора. Я сам батько трьох дітей і якщо існує хоча б найменша можливість що в залі Жовтневого є діти, то необхідно бути вкрай обережними і не в якому разі не ставити їх під загрозу! Потім лідери Руху Нових Сил покликали людей назад на Майдан. Всі пішли. Люди в масках залишилися під Жовтневим палацом і продовжили кидати петарди. Нікого з них поліція не затримувала.

Люди дуже злі на Порошенка, на корупціонерів і зрадників і емоції іноді киплять. Однак революція — це ПЕРЕДУСIМ організація, планування і чіткі дії. У потрібному місці, в потрібний час. Можуть бути провокації, можуть бути емоції. Це аксіома будь-яких масових мітингів. І тому всім потрібно докладати максимальних зусиль щоб емоції були спрямовані проти ворогів, з максимально роз’яснювальною роботою серед нейтральних людей.

Дякую всім українцям присутнім сьогодні на Майдані. Дякую всім хто допомагав сьогодні забезпечити безпеку людей і не допустити провокацій.

Разом — переможемо!