Пятница, Август 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

СЕНСАЦІЙНА ЗАЯВА КРАВЧУКА ШОКУВАЛА ВСЮ УКРАЇНУ! ЙОГО СЛОВА ВЖЕ ПЕРЕДАЮТЬСЯ З УСТ В УСТА!

Перший президент України Леонід Кравчук заявив, що для повного знищення режиму Путіна в Росії потрібно повністю ізолювати країну від усього світу.За його словами, введення санкції проти Росії– це важливо, проте вони не дуже дієві, адже росіяни їх перетерплять, передає Корупція Інфо.

Росію потрібно ізолювати абсолютно у всіх сферах – фінансовій, політичні, економічній, науко-технічній.

«Тоді вона (Росія, – ред.) сама впаде», – впевнений Кравчук.

Як відомо, раніше Кравчук повідомив, що якщо російський президент не зможе зрозуміти, що не можна підпорядковувати собі сусідні держави за допомогою сили, він закінчить дуже погано.

«Якщо Путін не зможе зрозуміти, що Росія повинна з повагою ставитися до сусідніх держав, якщо він продовжить змушувати сусідні країни підкорятися за допомогою зброї і сили, Путін закінчить погано», – підкреслив екс-президент.

За його словами, амбіції президента Росії стали набагато вище його можливостей. «Путін задумав відновити царську імперію – ментально і територіально. Він хоче стати керівником цієї імперії. Амбіції у нього дуже високі і йдуть дуже далеко, і я вважаю, що вони навіть більше його можливостей», – зазначив Кравчук.

Другий український президент виключив також можливість наступу Росії на Україну.

«Навіть якщо уявити, що Росія піде широкомасштабним кроком по Україні і постане питання про окупацію України, це буде останній день життя Росії. Тому що отримати України в покору, утримати в покорі, утримати економічно, політично і духовно, я вважаю, це нереально. Я переконаний, що російські політики не настільки примітивні, щоб цього не бачити. Для них краще точкове тиск, який вони хочуть використовувати через Донбас. І це точкове тиск використовується в різних варіантах. Але щоб піти широкомасштабної війною проти України, я цього не бачу» , – заявив Кравчук.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

СЕНСАЦІЙНА ЗАЯВА КРАВЧУКА ШОКУВАЛА ВСЮ УКРАЇНУ! ЙОГО СЛОВА ВЖЕ ПЕРЕДАЮТЬСЯ З УСТ В УСТА!