Пятница, Август 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Що буде, якщо ви не оберете собі лікаря: Гройсман пояснив

Суть контракту в тому, що держава заплатить лікарю за лікування конкретної людини. Кампанія, яка почалася 1 квітня, не закінчиться 1 травня, пише АНТИКОР.


Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман під час години запитань до уряду у Верховній Раді в п’ятницю, 6 квітня, заявив: «Вітчизняна система охорони здоров’я була доведена до ручки, тому сьогодні необхідно щось змінювати. Я підкреслюю, що кампанія по обранню лікаря розпочалася 1 квітня. Це не означає, що вона повинна закінчитися 1 травня. Вона не закінчується. Якщо людина не обрала собі лікаря, то буде отримувати медичні послуги там, де сьогодні і отримує. Не потрібно нікому стояти ні в яких чергах. Не потрібно нікому спеціально кудись їхати. Якщо буде така можливість, люди укладуть собі контракт і на цьому поставлять крапку».

Гройсман додав: «Є два вибори. Перший — залишити все як є, але вже так було до нас. Інший вибір, який я сповідую, — давайте спробуємо об’єднатися і щось зробимо в цьому питанні. Скільки можна виступати з трибуни і говорити, що людям погано живеться. Давайте нарешті зробимо щось, щоб людям жилося краще. Немає простих рішень з таких складних питань».

Також, за інформацією прем’єра, суть контракту в тому, що держава заплатить лікарю за лікування конкретної людини.

При цьому, відповідаючи на питання нардепа Сергія Шахова, коли буде призначено міністра охорони здоров’я, чиї діти будуть жити в Україні, Гройсман заявив: «Уляна Супрун може собі дозволити жити в будь-якій країні світу. У неї достатньо ресурсів. Але вона приїхала, щоб допомагати пораненим на Майдані».

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Що буде, якщо ви не оберете собі лікаря: Гройсман пояснив