Вторник, Ноябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Скотиняка, години не проживе без брехні: нахабство Тимошенко довело українців

Лідера політичної партії «Батьківщина» Юлію Тимошенко викрили на черговій брехні, передає Politeka. Виявилося, що слова політика досить легко перевірити і така перевірка показала приголомшливі результати.

«Хочу написати злий пост на Йулю Володимирівну! Зранку сидить ота зубожжіла екс-прем’єрка і вливає лохторату наступне: “В 2013 році на медицину з бюджету виділялося 7 млрд доларів, а в цьому році скоротили вдвічі, вже 3 млрд… Це знущання з народу…” і далі бла-бла в її манері про злочинну владу) Так, лохторат може підете в Гугл, перевірите слова пані Йулі???», – зазначив у мережі активіст Зиновій Гузар.

Так, з’ясувалося, що насправді в 2013 році на медицину було виділено 9, 042 млрд гривень (по курсу 8,2 це становить 1,103 млрд $); в 2018 році на медицину виділено 112,5 млрд гривень (по курсу 26 становить 4,327 млрд $).

«Відчуваєте розмір брехні??? А так да, хом’ячки, вірте і надалі…», – зазначив Гузар.

Пост активно коментують у мережі.

«Легше довести московиту, що путін – )(уйло, ніж жулєлизу, що Вона – гівно…», «Вона може і не є гівном… Але з гівна створена! Сморід той самий!!!», «вона ж години не проживе, щоб не збрехати», «Якщо “хом’ячки” і далі будуть електоратом, то капець наблизиться неминуче», «от скотиняка Жуля!», «Ще з того що виділяли при йулі та ригах розкрадалося на 70%», – пишуть обурені українці.

Нагадаємо, раніше Юлію Тимошенко викрили у брехні з приводу закупівлі ліків для простих українців. Про це повідомив керівник громадської організації “Пацієнти України”, глава правління Всеукраїнської мережі людей, що живуть з ВІЛ, Дмитро Шерембей.

“Юліє Володимирівно Тимошенко, досить брехати. Звертаюся до вас як керівник найбільшої пацієнтська організації в цій країні. Досить говорити на біле чорне і брехати про міжнародні закупівлі, як ви вчора це зробили на погоджувальній раді Верховної Ради”, – написав Шерембей.

За його словами, активісти протягом багатьох років боролися за реформу, за допомогою якої можна було б купувати ліки чесно і без корупційної складової.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB