Понедельник, 25 января, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Слуга народу» Дубінський нагадав про обіцяні праймеріз у Києві та натякнув на розкол у фракції (відео)

Народний депутат фракції «Слуга народу» й один з потенційних кандидатів на посаду мера Києва Олександр Дубінський стурбований тим, що партія досі не озвучила правила обіцяних праймеріз з відбору кандидата від президентської політсили.

Новый удар по ФОПам и другие субъективные итоги 13 июля #Дубинизмы

Geplaatst door Dubinsky.pro op Maandag 13 juli 2020

Дубінський побоюється, що може йтися про спроби призначити такого кандидата кулуарно й попереджає про негативні наслідки такого кроку. Про це він заявив у відеозверненні, розміщеному на його Facebook-сторінці.

«Триває якесь дивне мовчання керівництва фракції та партії – Арахамії та Корнієнка з приводу кандидата від партії в мери Києва. Адже ми збирали підписи за те, щоб були праймеріз. Потім депутати-мажоритарники від Києва самі стали ініціаторами написання проекту проведення цих праймеріз, їхніх етапів, якихось правил. Збирали підписи, відправили керівництву партії відповідний проект і… тиша. І ця тиша стає для мене дещо зловісною, тому що вона підказує, що буде спроба витягнути кандидата як карту з рукава», — зазначив народний обранець.

Нагадаємо, раніше 131 депутат з фракції «Слуга народу» підписав звернення до президента Володимира Зеленського з проханням переконати керівництво партії СН провести внутрішньопартійні праймеріз для відбору кандидатів у мери всіх великих міст, що мають стратегічне значення для країни.

20 травня Зеленський, відповідаючи на запитання журналістів на прес-конференції, заявив, що праймеріз серед партії «Слуга народу» перед виборами мера Києва відбудуться, і він буде підтримувати на цих виборах їхнього переможця.

Источник

Loading...