Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Стало известно, какие категории украинцев первые в «очереди» на повышение пенсий

Після підвищення прожиткового мінімуму і мінімальних пенсій чорнобильці і люди з великим трудовим стажем, але низькими зарплатами будуть першими в «черзі» на підвищення пенсії. Про це заявив віце-прем’єр-міністр Павло Розенко в ефірі «5 каналу» , передає «Сегодня» .

«Найбільш гостре сьогодні питання для чорнобильців. І треба врахувати одну з головних проблем пенсійної реформи: дуже малу надбавку до пенсії отримали люди з великим трудовим стажем 35-45 років, але малою заробітною платою. Ми працюємо, і президент звертався до уряду, і глава уряду це обіцяв, що все-таки питання великого стажу і маленька зарплата повинен бути перехована», – сказав Розенко.

За його словами, зараз Мінсоцполітики готує відповідні розрахунки і пропозиції.

«На мій погляд, це питання дуже болюче. Не наша влада винна в тому, що люди тоді отримували мінімальну зарплату. Але ми не можемо пройти повз ці проблеми і все-таки треба це питання врахувати і зробити для цих людей якусь окрему програму», – додав Розенко.

Нагадаємо, раніше прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що пенсії в Україні виплачуються без затримок. Однак прем’єр пояснив, що проблеми можуть виникати на місцях.

Також Гройсман нагадав, що підвищення пенсій в Україні вже відбувається автоматично – без маніпуляцій і виключно на основі законодавчих норм і можливостей бюджету.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB