Четверг, Август 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

ТЕРМІНОВО! Досить брехати! Парасюк вщент розбив міф Гордона про таємну «третю силу» на Майдані (ВІДЕО)

Rostyslav Demchuk:

Парасюк розвінчав міф Гордона про таємну «третю силу» на Майдані

Під час вчорашнього ефіру на NewsOne Дмитро Гордон сказав чимало правильних і справедливих речей про так званих «лідерів Майдану»: Тягнибока, Яценюка, Кличка, Луценка, Турчинова, Порошенка, Пашинського, Шкіряка й інших політичних пройдисвітів та шахраїв. Так, у них дійсно чіткого плану дій не було. Була мета — прийти у владу. За словами Дмитра Гордона закордонні візитери і, зокрема, Вікторія Нуланд схиляла «поводирів» революції до домовленостей з Віктором Януковичем і пропонувала прихід «лідерів» до влади в Україні під час виборів у 2015 році.

Мабуть так би й було, якби звідки не візьмись таємнича «третя сила», яка змусила Януковича і його поплічників накивати п’ятами з України. Тут я погоджуюсь з Дмитром Гордоном. Так би й було. А от щодо таємничості «третьої сили» не погоджуюсь. І Володимир Парасюк в цьому мене підтримав, а я підтримую його.

Зі збільшенням кількості вбитих і закатованих серед цивільних громадян авторитет так званих «лідерів Майдану» почав різко падати. Натомість почав швидко зростати авторитет праворадикалів. Серед членів ПС, УНА-УНСО, Білого молота, Чорного комітету, футбольних фанатів почала ширитись думка аби прогнати тих «пиздунів» зі сцени. Все до того йшло. На адресу «лідерів Майдану» все гучніше лунала критика і заклики до дій та реального спротиву. Ситуація виходила з під контролю. Тоді ці «триголові» вирішили підпалити Будинок Профспілок, у якому живцем згоріли сотні людей. Я один із тих небагатьох, які встигли вибігти з будівлі палаючого Будинку Профспілок. Забіг туди, щоб винести свій рюкзак і деякі важливі речі. Добрався до Головпоштампу. Пам’ять закарбувала в той момент вогонь, густий дим, на сцені священники правлять службу Божу… втратив свідомість. Опам’ятався наче в Жовтневому палаці (мабуть перековтався диму). Кажуть, що то КМДА, який утримували свободівці. Лють, жага до помсти переповнювала мене усього, розривала мозок, кров кипіла… Тоді готовий був рвати беркутню, вевешників на шматки. Я кинувся шукати своїх. Знав, що там зброя є, влючно з «калашами». І ніщо мене вже не могло спинити. Закипіла робота. В класичну запальну суміш: досипалась металева стружка і доливалась легкоспалахуюча фарба. Суміш розливалась не в звичайні пляшки, а в міцні пляшки з під шампанського. Від їх потужного вибуху покривалась широка площа живої сили противника. І головне, що погасити такі «коктейлі від Славка» в тих умовах було неможливо. Беркута мусили скидати шоломи, бронежилети…роздягатись практично до гола і в паніці тікати стрімголов. Так спалили БТР, який 18 лютого увірвався на Майдан.

Коли Володя Парасюк виголосив свою історичну промову — усі так звані «лідери Майдану» зрозуміли, що їм прийшов пиз… кінець. Ви би бачили як жовна і щелепи Кличка ходили ходуном, як перелякано витріщили очі усі три очкарики: Пашинський, Яценюк , Луценко. Тільки ж я відійшов від теми. «Третю силу» ніхто не планував раніше, як стверджував учора Дмитро Гордон. Вона сама народилася на Майдані, зростала, визрівала і нарешті вибухнула. І не лише Іван Бубенчик, але сотні тисяч людей (я в томучислі) були готові не те що стріляти беркутівців і вевешників, а палити їх всіх напалмом! Отака була тоді всеохоплююча атмосфера.

Вчорашню розповідь на цю тему від Володимира Парасюка можете послухати за цим посиланням:

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

ТЕРМІНОВО! Досить брехати! Парасюк вщент розбив міф Гордона про таємну «третю силу» на Майдані (ВІДЕО)