Вторник, 22 сентября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Тимошенко та Порошенко дуже схожі між собою, – журналіст

Штаби Петра Порошенка та Юлії Тимошенко вже визначилися з противником. У своїх виступах лідерка «Батьківщини» прямо називає чинного президента найбільшим своїм конкурентом.  Про це у своєму відеоблозі «Підкилимні ігри» розповів журналіст Роман Кравець, пише 24 канал

«Цікавим є те, що Тимошенко та Порошенко дуже схожі між собою. Вони хитрі, досвідчені та імпульсивні. Але найбільша їх схожість полягає у бажанні влади. Як Порошенко, так і Тимошенко майже не делегують повноваження та намагаються тримати все на власному контролі до найменших дрібниць», – сказав журналіст.

За його словами, найсмішнішим є те, що вони роблять все для того, щоб вивести одне одного у другий тур президентських виборів 2019 року.

Просто вони одне для одного зрозумілі. Юлія Володимирівна вважає, що в другому турі порве чинного президента як тузика. Натомість Порошенко так само вважає, що зможе перемогти Тимошенко у цій складній битві, – пояснив    Кравець.

Він пояснив, якщо раптом на вибори піде якийсь неочікуваний та рейтинговий кандидат, наприклад, музикант Святослав Вакарчук чи актор Володимир Зеленський, і якимось чином хтось з них опиниться у другому турі – воювати з ними буде значно складніше.

«Навіть якщо порівняти рівень недовіри до Тимошенко та Порошенка з рівнем недовіри до Зеленського чи Вакарчука – це все одно, що порівнювати популярність футбольних команд «Карпати» та «Реал-Мадрид», – додав автор відеоблогу.

Відео повного випуску програми «Підкилимні ігри» за 2 листопада 2018

 

Loading...