Вторник, Ноябрь 20, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Це Кабмін треба бойкотувати: українці жорстко відповіли на заклик ігнорувати 8 березня

В мережі активно обговорюють заяву в.о. міністра охорони здоров’я Уляни Супрун про те, що вона не святкує 8 березня, тому попередила, щоб її не вітали в цей день і не дарували подарунків пише Politeka.


«Не сприймаю 8 березня або будь-яке інше свято, як привід привітати жінку з тим, що вона жінка. А якщо таким чином ви хочете підтримати мої, як жінки, права і свободи – квіти і особливий день для цього також не потрібні”, – зазначила Супрун.

Вона пояснила, що боротьбу проти гендерної дискримінації можна підтримувати не подарунками раз на рік, а активною громадянською позицією.

“Якщо знаєте про випадки насильства або дискримінації по відношенню до жінок – підтримуйте цих жінок! Повідомляйте відповідні державні структури та організації, що захищають права жінок”, – додала глава міністерства.

Однак, як свідчать ексклюзивні коментарі Politeka, таку заяву сприйняли неоднозначно.

«Боже!!! Таке гарне світле добре свято!!! Що за придурки там за нас рішають як нам жити на світі!! Діти завжди вітали мам, бабусь!! Виготовляли в дитсадку і в школі щось для рідних людей!! Чоловіки готувались!! Три дні як мінімум країна тонула в посмішках і в квітах!!! Що тут поганого!!!???», «Я дивлюся, тепер у нас Супрун всім заправляє. Мало того, що Швидкі скасувала, тепер за свята береться. Хто вона така взагалі, щоб всім нав’язувати свою думку», «Нічьо, своїм жінкам подарують досить коштовні подарунки і привітають,а ви типу не святкуйте,нічого не даруйте,впадіть на підлогу і плачте. Обридли ці політики з своїм маразмом», «Так вона і не жінка, зрозуміло, що не святкує», «Теж мені авторитет», «Це Кабміну треба оголосити бойкот», – йдеться в коментарях.

 

Відзначимо, Національне агентство з протидії корупцію зробило несподівану заяву щодо свята 8 березня. Так, в агентстві привітали жінок з “святом весни і краси”, а також закликали задекларувати подарунки.

“Якщо Ваш улюблений подарує Вам золоте кільце, вартість якого перевищує 8810 гривень, не забудьте вказати її в декларації за 2018 у розділі:” Доходи, в тому числі подарунки “. Якщо Вам пощастило ще більше і ваше нове кільце виблискує діамантом вартістю понад 88 100 гривень, дозвольте нам порадіти за Вас – повідомте НАПКА про суттєві зміни у Вашому майновий стан до 18 березня “, – повідомляє прес-служба НАПКА.

Отримуй важливі новини зручно — підписуйся на телеграм-канал НОВИНИ.