Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У дитячому Центрі інвалідів з’явиться унікальна сенсорна кімната від фонду «Відродження» Володимира Мунтяна

У Київському центрі реабілітації дітей-інвалідів планують відкрити унікальну сенсорну кімнату, що дозволить почати новий комплекс розвиваючих програм.

Сертифікат на покупку обладнання для сенсорної кімнати передав благодійний фонд «Відродження» Володимира Мунтяна, який вже понад 15 років бере участь у багатьох соціальних та реабілітаційних програмах для інвалідів, дітей-сиріт та малозабезпечених категорій громадян.

«Сенсорна кімната нам дуже потрібна для соціальної та фізіологічної інтеграції діток з різними руховими і поведінковими розладами: ці заняття допоможуть вихованцям навчитися утримувати і розуміти своє тіло, розрізняти гладку, шорстку, м’яку і тверду поверхні, дозволять розвивати вестибулярний апарат і багато іншого», — зазначила директор Центру Олена Терещенко.

Серед нового обладнання, яке купується спеціально для сенсорної кімнати, різні балансири, спеціалізовані гойдалки і «обіймаючі» гамаки для діток, починаючи з самого раннього віку. Є навіть обнімаючо-стискувальна машина, проповзаючи через щільні валики якої, дитина відчуває розслаблення, заспокоєння, вчиться краще відчувати власне тіло, координувати рухи.

Планується, що нова кімната почне працювати з лютого наступного року.

Як відомо, Київський Центр реабілітації дітей з інвалідністю було відкрито рік тому. Це комплексний інноваційний заклад, в унікальних програмах якого мають потребу щорічно понад 8 тисяч дітей.