Вторник, Ноябрь 12, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У Зеленського висловилися щодо виходу України з ПАРЄ: Розвернутися й піти – це не конструктивно

Лідер партії «Слуга народу» і донедавна речник виборчого штабу чинного українського президента Дмитро Разумков вважає, що українська делегація в ПАРЄ поспішила з рішенням покинути міжнародну організацію.  Рішенню щодо повернення Росії передувала низка різних дій, а часто й бездіяльності, зокрема й з боку України, розповів Разумков в інтерв’ю «Українському радіо«, пише 24 канал

Позиція «Слуги народу» така, що виходити зараз з ПАРЄ не є доцільним, оскільки в подальшому, коли ми пройдемо до парламенту, ми не зможемо представляти Україну на цій арені. Розвернутися й піти – це не конструктивно,– наголосив Разумков.

Він також додав, що в Україні зараз все міняється, і позиція нового парламенту може повпливати на подальші події в організації.

Що трапилося у ПАРЄ?

До складу Асамблеї депутати більшістю голосів повернули російську делегацію. Сталося це в ніч на 25 червня. А вже ввечері 26 червня ПАРЄ ухвалила рішення, яким підтвердила повернення делегації Росії  ПАРЄ поновила права Росії без жодних санкцій і у повному обсязі до Асамблеї, а також надала повноваження делегації цієї держави без жодних санкцій, попри порушення росіянами принципів Ради Європи.

ПАРЄ
Через події, що відбулися у ПАРЄ, делегації України, Польщі, Литви, Латвії, Словаччини, Естонії та Грузії   заявили про демарш.  Представники цих країн також звернулися до своїх парламентів і урядів з закликом ухвалити рішення щодо майбутньої участі в організації.

Loading...