Понедельник, 1 июня, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

У ЗСУ зафіксовано перший випадок коронавірусу, – Командування медичних сил

У ЗСУ зафіксовано перший випадок коронавірусу, – Командування медичних сил

У Збройних силах України зареєстровано один випадок захворювання на гостру респіраторну хворобу, викликану коронавірусом типу COVID-19 у лікаря Хмельницького військового госпіталю. Про це повідомляє пресслужба Командування медичних сил Збройних сил України.

“Станом на 7:00 2 квітня в Збройних силах України зареєстровано 1 випадок захворювання на гостру респіраторну хвороби, викликану коронавірусом типу COVID-19 … Працівник ЗС України, лікар Хмельницького військового госпіталю, з кінця березня поточного року знаходилась на амбулаторному лікуванні з приводу ГРЗ. 01.04.2020 року після погіршення стану госпіталізована до Хмельницької інфекційної лікарні з діагнозом – пневмонія”, – сказано в повідомленні. Того ж дня, методом ПЛР у лікаря діагностовано захворювання COVID-19.

Хвора отримує лікування відповідно до протоколів МОЗ України, її стан здоров’я зараз задовільний. У госпіталі визначено коло контактних осіб (10 військовослужбовців). Всі контактні особи оглянуті і спрямовані на самоізоляцію, в місцях перебування хворої проведена дезінфекція. Всього в ЗСУ на ізоляції (в тому числі самоізоляція) – 140 осіб. Кількість військовослужбовців, у яких закінчується ізоляція в найближчі 3 доби – 72 людини.

1 квітня в Хмельницькому 10 співробітників військового госпіталю відправили на обсервацію через контакт з хворим COVID-19, повідомляє пресслужба Командування медичних сил Збройних сил України.

Loading...