Воскресенье, 16 мая, 2021
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Угорщина не припинила видавати паспорти українцям

Замість закарпатського міста Берегово угорські паспорти українцям тепер видають в угорському місті Кішвадр. Про це заявив голова Закарпатської облдержадміністрації Геннадій Москаль журналістам 12 листопада, пише Главком

На запитання журналіста про ситуацію із видачею паспортів у Береговому Москаль відповів, що «нічого не змінилося».

«Нічого не змінилося. Ну, перенесли видачу в сусіднє угорське місто Кішварда. Люди сіли на електричку, яка йде 7 хвилин, і вони вже у Кішварді і там приймають (громадянство — ред.)», — сказав голова ОДА.

Він також зазначив, що видача угорських паспортів українцям ніяким чином не впливає на «економіку та регіон».

Москаль додав, що «якщо ми йдемо в Європу, то Європа без кордонів. Що дає подвійне громадянство, якщо в нас буде єдине. На кожному паспорті Європейського союзу не пишеться спочатку країна, пишеться «Європейський союз».

Нагадаємо, нещодавно між Україною і Угорщиною спалахнув дипломатичний конфлікт через роздачу угорських паспортів громадянам України у Берегово.

10 жовтня посла України в Угорщині Любов Непоп викликали у міністерство закордонних справ Угорщини через публікацію на сайті «Миротворець» інформації про понад 300 закарпатських чиновників, які мають українське та угорське громадянство.

На зустрічі глав МЗС України і Угорщини Павла Клімкіна і Петера Сійярто не вдалося досягнути згоди з ключових питань задля вирішення проблеми, пов’язаної з прихованою видачею угорських паспортів громадянам України.

Loading...