Среда, Июль 17, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Україна закупить нову партію Javelin: Порошенко дав доручення Полтораку

Президент України Петро Порошенко доручив міністру оборони Степану Полтораку прискорити переговори щодо закупівлі у США нової партії протитанкових ракетних комплексів Javelin. Про це він заявив під час церемонії передачі техніки ЗСУ у Хмельницькій області, пише сайт СЕГОДНЯ

Він зазначив, що випробувані в Україні турецькі безпілотники Bayraktar істотно змінять розклад сил на Донбасі. Президент нагадав, як поява американських «Стінгерів» в Афганістані стала свого часу переломним моментом у війні цієї країни з Радянським Союзом.

«З надходженням безпілотників Bayraktar в Збройні сили наші здібності в протистоянні ворогові значно зростуть. Вірю, що турецькі бойові дрони, американські Javelin, інші позиції, які постачають нам наші партнери, вітчизняні вироби оборонно-промислового комплексу значно підвищать ціну грубої агресії Кремля проти України», — сказав Порошенко.

Глава держави також дав доручення військовому керівництву по турецьких беспилотниках і нових закупівлях Javelin.

«Доручаю начальнику Генерального штабу, міністру оборони вжити всіх необхідних заходів, прискорити проведення навчання (управлінням Bayraktar), в тому числі і в Туреччині, українських воїнів. Швидше завершити весь цикл постановки на озброєння і доповісти мені, коли безпілотні ударні літальні апарати будуть передані в частині безпосередньо на лінію зіткнення. Так само треба буде зробити і по протитанкових комплексах Javelin. Доручаю, пане міністре, прискорити переговори про нові закупівлі у наших американських партнерів», – додав він.

Loading...