Понедельник, Ноябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Українцям загрожує масова депортація: в Раді проговорилися

Жителі Криму, яких приваблює “русскій мір”, після повернення півострова Україні можуть бути депортованими. Про це заявив позафракційний народний депутат України Борислав Береза, передає Politekа з посиланням на OBOZREVATEL.

Він зазначив, що Україна повинна депортувати людей, які сьогодні проживають в анексованому Криму та на окупованих територіях сходу країни, якщо вони вважають себе громадянами Росії і ненавидять або з презирством ставляться до держави.

“Доведеться провести дуже велику роботу. Всім тим, хто хоче жити в “русском міре”, доведеться покинути цю територію і виїхати в Росію. Хочуть жити в РФ – нехай живуть в РФ, а не на території України”, – пояснив нардеп.

Він висловив думку, що в такому випадку депортація буде законною, адже в цих людей є паспорти інших держав.

“У них є паспорти інших країн. Наприклад, на території Криму проживають росіяни – із Закавказзя, з середньої смуги Росії. Так, необхідно буде всіх їх депортувати. Це не люди, які є громадянами України. Всі інші – хто хоче жити в Україні і за законами України – матимуть таку можливість. Більш того, я впевнений, що ці люди чекають повернення окупованих територій під контроль України”, – пояснив Береза.

Нагадаємо, Державний департамент США нагадав Російській Федерації про свою позицію з приводу дій країни-окупанта на півострові.

Держдеп звернувся до РФ із закликом негайно припинити кампанію проти кримських татар в анексованому Криму.

З відповідною заявою виступила прес-секретар Держдепу Хізер Науерт.

Вона звернулася до Кремля і закликала звільнити всіх ув’язнених, які виступали проти окупації Криму.

Зокрема, Науерт назвала імена кримчан Руслана Зейтуллаєва, Рустема Ваітова, Нурі Примова і Ферата Сейфуллаєва. Всіх їх засудили в Росії у справі “Хізб ут-Тахрір”.

Водночас захисники засуджених скаржаться, що переслідування у цій справі є політично мотивованим. У РФ же ця організація перебуває поза законом з 2003 року.

Нагадаємо, ситуація на окупованому півострові продовжує погіршуватися з кожним днем.

Так звана “влада” анексованого Російською Федерацією Криму ввела режим надзвичайної ситуації в Джанкойському і Красноперекопському районах півострова.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB