Понедельник, 1 июня, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Українські військові почали відведення сил в Станиці Луганській

Українські військові зі складу операції Об’єднаних сил у середу, 26 червня, розпочали перший етап розведення сил на лінії зіткнення поблизу Станиці Луганської. Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на сторінку ООС у Facebook.

Як повідомляється, сьогодні українські військові під наглядом представників Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ відійшли з однієї зі своїх позицій перед контрольним пунктом в’їзду-виїзду «Станиця Луганська».

Командувач Об’єднаних сил Олександр Сирський додав, що це перший етап відводу сил з околиць Станиці Луганської. Процес розведення сил запланований з 26 по 28 червня.

«По сигналу сигнальних ракет з нашої сторони та сторони бойовиків наші військові покинули визначені ОБСЄ позиції. Наразі не відомо чи відвів своїх військових противник, за цим уже стежать представники наглядової місії ОБСЄ», — зазначили у відомстві.

Крім того, у штабі очікують приїзд очільника української сторони в Тристоронній контактній групі Леоніда Кучми для продовження роботи з відведення сил на визначені Мінськими угодами позиції.

Українські військові почали відведення сил в Станиці Луганській

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що командування операції Об’єднаних сил разом з представниками Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ домовилися про розведення сил в Станиці Луганській у період з 26 по 28 червня.

Пізніше представник так званої «ЛНР» у Спільному центрі з контролю та координації Роман Іванов повідомив про готовність до початку розведення сил в Станиці Луганській. За його словами, російська сторона вже почала відведення своїх підрозділів.

Loading...