Вторник, Октябрь 23, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Україна потрібна Євросоюзу і НАТО

Популярний блогер, відомий під ніком Аnti-colorados, пояснив цінність України для стратегічних планів Європейського союзу та Північноатлантичного альянсу.

Про це повідомляє сайт «Обозреватель».

Російські ЗМІ довгий час масово поширювали інформацію про «втомлену» українськими проблемами Європу.

Пропагандисти намагались показати безвихідне становище України та знецінити її значення.

Безвізовий режим і остання голландська ратифікація асоціації України з ЄС зруйнували всі плани агресора та відкрили очі для всіх «незрячих».

На сьогоднішній день навіть найбільші прихильники путінського режиму втратили будь-які аргументи у дискусії про вихід України із «совка».

Наша країна показала вражаючий темп євроінтеграції, який перевершив сусідні Грузію та Молдову.

Нам довелось будувати нову систему не з нуля, а з мінуса, що показало для всього світу, чого ми варті.

Не менш важливими у цьому процесі є українські перспективи для входження у НАТО.

Як пише блогер, те, що Україні це потрібно, не викликає жодних запитань та сумнівів, проте варто розібратись, для чого ми потрібні Альянсу.

З самого початку НАТО формувалась на противагу «совку», тож залучення країн-учасниць колишнього СРСР є початковим призначенням організації.

Воєнні дії на сході України суттєво вплинули на міць Збройних Сил. Українська армія та сучасні військові розробки являють цінність для Північноатлантичного альянсу.

Також варто зазначити, що Україна відчула на собі «смак війни», тож у випадку агресії матиме всі необхідні технічні, людські та моральні основи для протидії.

«Те, що Україна вступить у НАТО — питання часу, причому йдеться про короткі перспективи. Цьому процесу сприяла Росія, яка допустила фатальну помилку, напавши на Україну», — підсумував Аnti-colorados.