Понедельник, Октябрь 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Українці! Це вже НЕ корупція! Це свідоме розкрадання країни! Ви платите за СВОЮ електроенергію в десятеро більше ніж повинні ! Ви платите за Донбас, ви платите за Крим, ви платите за те, що крадькома скидають в Румунію

Иван Донеско:

Українці!!!
Ви платите за СВОЮ електроенергію в десятеро більше ніж повинні ! Ви платите за Донбас , ви платите за Крим , ви платите за те , що крадькома скидають в Румунію , і інші країни — мимо каси .
Це вже НЕ корупція!
Це свідоме розкрадання країни!!!
Терпимо далі???

***

Александр Ретивов:

До нас звернувся мешканець Херсонської області (на його прохання наразі не розголошуємо його імені) та повідомив про те, що високовольтні лінії, які йдуть з України на окупований Крим, у теперішній час не знеструмлені, а передають значні обсяги електроенергії.

З дозволу автора, наводимо повний текст його листа.

*****

Припущення про те, що електрика подається з Криму, можна відкинути одразу, як нісенітницю, оскільки окупаційна влада повідомляє про часті масові відключення та проблеми з електрикою на Кримському півострові, що мають місце від 2014 року.

Самі лінії електропередач (далі – ЛЕП), які розташовані в Херсонській області, йдуть на Крим через м. Чонгар

Мапа додається.

Від зазначеної ЛЕП безпосередньо на узбережжі Криму, якщо дивитися у бінокль, то можна розгледіти, як від такої ЛЕП підключені окупаційні формування, їх «вєжливие чєловєчкі» готують собі їжу від нашої електроенергії.

Невже цього ми прагнули за 4 роки гібридної війни?

Дійсно, навантаження на ЛЕП є, і його можна почути без допомоги мікрофонів. Лінії доволі гучно тріскотять, що особливо добре чутно і під час дощу, і вдень, і вночі.

Якщо потрібні відеодокази, я можу зробити запис і надіслати до редакції.

На мою думку, факт постачання електроенергії на окупований Кримський півострів є незаперечним. Але його замовчують.

Якщо це дійсно так, то має бути проведено ретельну перевірку щодо причин і наслідків таких непатріотичних, а точніше сказати – диверсійних дій окремих осіб.

Факт постачання електроенергії не може бути не відомим керівництву та технічному персоналу, що працюють на території обслуговування Херсонобленерго.

Потребує свого з’ясування і питання про те, яким чином здійснюються розрахунки за електроенергію з Херсонобленерго, і чи таке постачання безкоштовне. Не виключено, що таким чином дехто підживлює окупантів дуже потрібним їм світлом і грошима.

Також не виключено, що й інші ЛЕП, які йдуть до Криму, можуть працювати, і що за їх допомогою триває постачання електроенергії загарбникам.

Багато хто з наших знайомих з Криму вимушені були залишити свої домівки, майно та перебратися на материк. Невже ми всі будемо спокійно спостерігати за тим, як окремі колаборанти, які тепер переховуються в Україні, допомагають агресії Росії? Тим самим, вони підживлюють і полум’я війні на Донбасі.

Згадаймо, як влітку 2015 року у пресі було розгорнуто вельми масштабну інформаційну кампанію щодо припинення постачання електроенергії до Криму: всі ми бачили, як були підірвані вишки та опори… Коли ці показові акції завершилися, то суспільство заспокоїлося, і зараз прийнято вважати, що тепер ми нібито не передаємо жодного кіловату електроенергії окупантам.

Звісно, ми проти таких радикальних заходів, як підриви ЛЕП і решта, але припинення постачання електроенергії на окуповану українську територію повинно робитися відповідними державними органами, під пильним контролем з боку поліції чи СБУ.

Ми зазвичай радіємо, коли інші країни застосовують до Росії нові санкції. Однак чи є тут, чому радіти, якщо ми самі нічого не робимо?

Ми не маємо морального права просити допомоги в США та Європи або просити застосувати санкції до Росії за окупацію Криму, якщо самі тишком-нишком постачаємо до Криму світло!

Треба не показово, а на ділі відрізати будь-які комунікації, джерела постачання товарів, світла, будь-чого до Криму. Ворог повинен сплачувати дедалі більшу й більшу ціну за окупацію.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Через 4 роки після Революції Гідності я можу сказати: краще б її не було, — Гордон

Революція Гідності в Україні стала «великим на*баловом», і краще б її не було. Про це в ефірі телеканалу Newsone заявив журналіст Дмитро Гордон, пише  АНТИКОР

«Я б не говорив, що це злочин. Але і не сказав, що це благо. Після того, як минуло чотири роки Революції гідності, [хочу сказати, що краще б її не було», — розповів він.

Гордон зазначив, що на своєму сайті проводив опитування серед українських політиків: вийшли б політики на майдан, знаючи, до чого це призведе. Політики відповідали: «Так».

«Але я відповідаю: «Ні», тому що все банально просто. Частині України немає, Україна під питанням як держава, вбито більше 10 тисяч людей, абсолютно купа фінансових злочинів, Україна в злиднях. І це все на одній руці, а на іншій — Революція гідності. Для будь-якої матері, який втратив дитину, ні Томос, ні безвіз того не варті. Тим більше за ідеали, за які загинули люди… Нічого не зроблено. Тому що це все велике на*балово», — повідомив він.

Нагадаємо, раніше Гордон заявляв про те, що позачергові вибори парламенту відбудуться в середині вересня після відставки Гройсмана.

«Хватит водить хороводы!!! Пора всех вешать на столбах!», — блогер

Что мы имеем? Патриотов и дальше убивают и сажают в тюрьмы. Те мрази, что когтями и зубами вцепились в свои кресла, и дальше тырят у народа.  Наверное, сейчас кому-то сделаю больно. На днях я написала, что 14-го буду дома. В комментариях один тип сказал, что из-за таких, как я, мы до сих пор не можем свалить порошенко. Мол, такой вот из меня патриот паршивый. Ни Ватутина не пойду валить, ни Лавру брать, ни Майдан возглавлять… вместе с Тягнибоком.  Об этом сегодня пишет в ФБ известная общественная активистка и публицистка Лиза Богуцкая, передает АНТИКОР

Ну что? Как день прошел? Что Ватутин? Бастилию взяли?

У меня память хорошая. Я помню, как зимой в мой адрес, в том числе, летели камни, мол, задолбали наши мирные марши. Якобы, «хватит водить хороводы!!! Пора всех вешать на столбах!»

Когда я с группой поддержки ездила на точечные акции к домам Порошенко, Луценко, Авакова, воинственные революционеры диванных войск писали, что херня это все. Без толку. Надо не так действовать. Это уже не хороводы, но если нет возле домов этих распятых мальчиков в трусиках — президента, прокурора и министра, то это — слив в унитаз протестных настроений.

И вот тогда от Маршей, которые собирали максимальное, но недостаточное для изменения ситуации в стране, людей, стали отпочковываться в отдельные организации те, кто поддавался ультра-радикальным настроениям. Некоторые вновь созданные организации даже свои Уставы писали, где четко прописано: «Глаз за глаз, кровь за кровь.»

Собственно, это не ново. «Свобода» каждый год обещает, что она «сильная, как никогда» и им только власти не хватает. Но она самая радикальная партия, якобы. И тоже готова всех вешать на столбах.

Что мы имеем? Патриотов и дальше убивают и сажают в тюрьмы. Те мрази, что когтями и зубами вцепились в свои кресла, и дальше тырят у народа.

А «ультра-радикальные партии и образования» по-прежнему наши зимние марши называют хороводами, учат нас, как надо валить Ватутина и «брать Лавру», как правильно вешать на фонарных столбах коррупционеров, и…. заканчивают свои марши концертом…

У нас хотя бы митинги с требованиями были.

Почему я вчера никуда не пошла? Потому что по заранее написанному и анонсированному сценарию поняла, что будет лажа. Петины бюджетники на Софийской площади будут отворачиваться от стримеров, потому что они даже не понимают, зачем приехали; затем Коханивский объявил снос Ватутина и взятие Лавры. Или Лавру- это не он хотел брать? Кочинский, что ли? Не помню точно. А вечером- марш националистических сил к Европейской площади на концерт.

В итоге — Порошенко пропел себе дифирамбы, Ватутин отделался двумя яйцами в торс, концерт по случаю Марша состоялся.

Тягнибок опять объявил о том, что «Свобода, как никогда, едина и крепка». Семенихина, который почему-то оказался отдельно от партии, арестовали, а отряд не заметил потери бойца… Или он уже не их боец?

А Лавра… Стоит себе. Ждет, когда украинские православные церкви объединятся в одну автокефалию и выберут своего престоятеля.

Интересно, а если вдруг патриархом единой Украинской поместной церкви станет Отец Онуфрий? И он поедет в Константинополь за Томосом… это будет зрада или перемога?

Совсем недавно я писала: не надо нагнетать, про «стрелять и вешать». Достаточно, чтобы мы поняли, что без прописанных требований к власти (любой) валить этих бессмысленно. Придут такие же. Или станут такими же. Запаримся валить.

Пока мы не объявим себя субъектом, равным тому, которого выбираем и не сделаем себя контролером власти, будем майданить, психовать, уезжать, проклинать друг друга…

Принять все это мы сможем в электронном поле. А объявить об этом тогда, когда нас соберется миллион.

Не на концерт. А для того, чтобы закрепить свою субъектность.

А дальше… дело техники.

Эпидемия началась: опасная болезнь скосила 143 тысячи украинцев

Сезон гриппа и острых респираторных вирусных инфекций (ОРВИ) в Украине самом разгаре. Как передает Сlutch, за неделю зафиксировано 143 тысячи человек, которые заболели от «нападения» вирусов и бактерий, пишет АНТИКОР

Более 70% пострадавших дети. О такой статистике на пресс-конференции сообщил генеральный директор Центра общественного здоровья Министерства здравоохранения Украины Владимир Курпита.

Радует тот факт, что летальных случаев за этот период не было. Представитель МОЗ напомнил, что уже в ближайшие дни украинцы смогут воспользоваться вакцинами от гриппа, которые поступят на полки аптек в размере 350 тысяч доз. Стоимость вакцины варьируется от 250 до 350 гривен. Но следует помнить, что данное мероприятие это защита от вирусов гриппа, но не от от насморка и обычной простуды.