Пятница, Август 17, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Українцям видаватимуть пенсії “по-новому”: що зміниться

Пенсійний фонд України має намір до кінця року провести два перерахунку пенсій, передає Politeka.

У Пенсійному фонді планують до кінця 2018 року двічі перерахувати пенсії українцям. На засіданні Громадської ради при Пенсійному фонді України також відзначили, що максимальна пенсія зміниться.

«З 1 липня планується два перерахунки, оскільки зміняться соціальні стандарти, зміниться мінімальна пенсія. Також зміниться і максимальна пенсія, визначається на рівні 10 прожиткових мінімумів і пенсія донорам. Наступний перерахунок буде проведений в грудні цього року », – повідомили на сайті відомства.

Також на засіданні розповіли, що в пенсійному фонді ведеться активна боротьба з корупцією.

«Робота в цьому напрямку, в першу чергу, спрямована на попередження та своєчасне виявлення корупційних ризиків у діяльності органів Фонду та зменшення впливу вже встановлених ризиків за загальний результат діяльності. З цією метою з 2015 року у Фонді розробляються антикорупційні програми. Постійно здійснюється моніторинг виконання передбачених заходів, звіти про результати виконання програми публікуються на власному веб-ресурсі Фонду, а також щорічно питання стану роботи щодо дотримання антикорупційного ». – повідомила директор департаменту внутрішнього аудиту та фінансового контролю Алла Шуляк.

Нагадаємо, для того, щоб заробити собі безбідну старість, необхідно відкладати гроші кілька десятків років.

Так, в середньому, українці живуть на пенсії близько 17 років. Щоб забезпечити собі на цей період безбідне життя, потрібно відкладати як мінімум 34 роки. Тому експерти рекомендують починати з 25-26 років.

Слід уточнити, що згідно із законом, українці можуть отримувати одночасно відразу три пенсії: з солідарного, обов’язкового накопичувального (не працює) та добровільного накопичувального (приватні фонди) рівнів.

Все більше українців не можуть звести кінці з кінцями і змушені звертатися за кредитами в ломбарди

У популярних мережах таких установ розповідають, що серед застав тепер можна побачити навіть такі дрібниці, як книги, сантехніку і навіть дверні ручки.

Звернутися в ломбард українців штовхають вельми різні причини: комусь знадобилися терміново гроші на ліки та оплату “комуналки”, комусь терміново потрібно кудись їхати, а потрібної суми немає.

В одному з ломбардів розповіли, що в середньому за добу звертається близько 50 осіб. При цьому наголошується, що зараз клієнтів стало більше, ніж в минулі роки (близько 20-30 на добу). Стабільно більше люди стали приносити застав напередодні свят – перед Новим роком, 8 Березня.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Українцям видаватимуть пенсії “по-новому”: що зміниться