Пятница, 29 мая, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

В АП пропонують перенести перепис населення

Кабінет міністрів і Державна служба статистики запланували на 2020 рік проведення перепису населення, але на проведення потрібна сума — до 4 млрд гривень. Про це в інтерв’ю РБК-Україна повідомив представник президента в Раді Руслан Стефанчук.

За його словами, зараз шукають оптимальний варіант, як здешевити і до кінця 2019 року провести перепис населення.

«Планувалося закупити планшети, потім їх передати до школи і т. д. Ми зараз шукаємо оптимальний варіант, як здешевити і до кінця цього року провести (перепис населення, — ред.). Замість планшетів ми пропонуємо провести перепис все ж в паперовому варіанті», — повідомив він.

Також Стефанчук зазначив, що всі переписи проводяться в грудні, тому що саме цього місяця в країні знаходиться максимальна кількість людей.

«Треба буде внести зміни до держбюджету, що буде дуже складно зробити. Це фундаментальна річ, від якої ми повинні відштовхуватися у всіх напрямках реформ. Зараз ми просто не знаємо, скільки в країні людей, їх соціальні статуси — є маса громадян, які оформили собі пільги по фейковим документами. Солдати, які втратили здоров’я у боях на Донбасі, не можуть оформити документи УБС (посвідчення учасника бойових дій, — ред.), але є маса «карток» УБС у тих, хто пару днів десь посидів у прифронтовій зоні. У цьому всьому перепис допоможе навести порядок», — повідомив представник Зеленського.

Loading...