Воскресенье, Декабрь 8, 2019
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

В останній день агітації політики звернулися із заявами до українців

В останній день агітації українські політики звернулися із заявами до виборців, піше сайт Сьогодні

Повернути справедливість – таку головну задачу перед своєю політичною силою бачить лідер Радикальної партії Олег Ляшко. Каже, що зараз українці не відчувають ані правової, ані соціальної справедливості. На думку політика, новий парламент повинен законодавчо забезпечити гідне життя громадянам.

«Найбільша проблема сьогодні в країні в тому, що немає справедливості. Людина, яка все життя відпрацювала, отримує несправедливу пенсію. Людина, яка все життя працює, отримує несправедливо низьку зарплату. Високі ціни, високі тарифи, мізерні зарплати і мізерні пенсії. Ми йдемо в парламент, щоб повернути справедливість у владу, щоб українська влада виконувала соціальні гарантії і зобов’язання, які передбачені Конституцією», – заявив кандидат у народні депутати України Олег Ляшко.

Україна має можливості знизити ціну на газ для населення і без угод з Росією. У цьому впевнений кандидат у народні депутати Борис Колесніков. Політик відвідав Констянтиновське управління газового господарства. Опозиціонер каже, що країна видобуває достатньо власного газу, щоб задовольнити потреби громадян. Тому держава може продавати його населенню дешевше, не порушуючи угод з Міжнародним валютним фондом. А борги кредитору слід повертати за рахунок зниження витрат, наприклад, на утримання держустанов.

«Що таке МВФ? Це позичальник, кредитор, який дає гроші, коли їх вже ніхто не дає. А кредитору важливо, щоб Україна повернула гроші. І є маса інших способів заощадити, не в бюджеті, не залазячи в кишеню кожного українця. З приводу закликів купити газ у Москві дешевше – це справжнісінький блеф і обман населення України, покупців газу. Єдиний шлях – це викуповувати газ внутрішнього видобутку у державних компаній за ціною з двадцятипроцентною рентабельністю. Тоді він буде коштувати близько 2.30-2.50 гривень. Іншого шляху немає», – заявляє кандидат у народні депутати України Борис Колесніков.

Тим часом не піддаватися на виверти Росії під час переговорів у нормандському і мінському форматах закликав владу Петро Порошенко. Каже, що Москва зобов’язана здійснити чіткі кроки для подальших переговорів: повернути захоплених моряків і політичних в’язнів, розблокувати судноплавство в Керченській протоці, роззброїти бойовиків і передати під контроль українських військових ділянки національного кордону в Луганській і Донецькій областях. Все решта – це спроби Кремля встановити мир на своїх умовах.

«Їхня мета -» повернути «Україні Донбас так, щоб захопити всю Україну, впливаючи на внутрішню і зовнішню політику і заблокувавши наш курс на вступ до ЄС і НАТО. Для нас же дорога до членства в Євросоюзі і НАТО – єдиний можливий шлях до надійної безпеки і міцного миру. Бо тільки тоді Росія залишить нас у спокої. Тому що за 70 років існування Альянсу ніхто не посмів напасти на жодну країну – його члена. Ось чому відсіч реваншистам і вступ у НАТО – головні стратегічні цілі «Європейської солідарності», – заявив кандидат у народні депутати України Петро Порошенко.

Викорінити антиукраїнські сили з політичного життя – завдання нинішнього покоління, вважає лідер об’єднання «Свобода» Олег Тягнибок. Поточні вибори в парламент, на його думку, стали ареною боротьби за Україну. Політик сподівається, що в майбутньому такі питання перед виборцями більше не виникатимуть.

«Наше завдання – стати останнім поколінням, яке бореться за Україну. Нехай наші діти і внуки вже не борються за Україну, а просто живуть, живуть як нормальні люди в українській державі, і користуються всіма благами і плодами великої і могутньої держави.

Тому я хочу закликати 21 липня всіх українців прийти на вибори і проголосувати, розуміючи цю місію і ці завдання», – заявив кандидат у народні депутати України Олег Тягнибок.

Голосувати відповідально закликає український журналіст і керівник виборчого штабу партії «Сила і честь» Дмитро Гордон. Він нагадує: виборці віддають голоси не тільки за парламент, але і за майбутній уряд і навіть за опозицію.

«Обираючи партію «Сила і Честь», ви обираєте прем’єр-міністра України. Зеленському сьогодні довіряє більшість населення України і це нормально», – заявлено Дмитро Гордон.

Нагадаємо, що в найближчу неділю, 21 липня, в Україні пройдуть позачергові вибори народних депутатів (крім тимчасово окупованих територій Автономної Республіки Крим, Севастополя, а також окремих районів Донецької та Луганської областей).

Loading...