Пятница, 25 сентября, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

В українському порту знайшли ракетний комплекс Росії

Під час перевірки в одному з українських морпортів Одещини виявили 36 зенітних ракет у складі російського комплексу С-125 «Почора». Знахідку віддадуть на озброєння ЗСУ.  Кореспондент 24 каналу повідомляє, що про це на засіданні уряду розповів головний військовий прокурор Анатолій Матіос.

СБУ спільно з військовою прокуратурою під час інвентаризації знайшли в одному з морських портів України «ракети зенітно-ракетного комплексу С-125 класу «земля-повітря» у повному обладунку».

Матіос додав, що суд вже арештував ці ракети як предмети порушення митних правил.

Зазначене майно і боєприпаси і ракетний комплекс пропонується уряду шляхом видачі розпорядження передати до Збройних сил України,
– зазначив прокурор.

Він сказав, що лист про необхідність такого озброєння в ресурсі нашої армії є за підписом міністра оброни України. У разі відповідного розпорядження Кабміну ЗСУ отримають «буквально найближчого тижня сучасний ракетно-зенітний комплекс у складі цілого дивізіону придатних для використання і бойового застосування ракет російського комплексу «Печора».

У себе на Facebook-сторінці Юрій Луценко написав, що «ці ракети ще в 2007 році службові особи «Рособоронекспорту» РФ за попередньою змовою зі службовими особами підприємств оборонно-промислового комплексу України пробували незаконно перемістити до країни, що знаходилася під санкціями РБ ООН».

 

 

Loading...