Воскресенье, Октябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Ви думаєте, чому Порошенко за останні два роки вже двічі був у Катарі? Він уже думає, як перекинути свої кошти з Америки та Європи, бо розуміє, що тримати їх там вже небезпечно»

Ви думаєте, чому Порошенко за останній два роки двічі був у Катарі? Він придивляється, де заховати свої кошти з офшорів у США та Європі. Таку думку висловив радянський політв’язень, Герой України Степан Хмара в ефірі програми FACE 2 FACE з Тетяною Даниленко на телеканалі ZIK.

«Відставка Порошенка – це, передусім, повернення до нормальної виборчої системи. Адже при Порошенкові, коли він буде спокійно сидіти на троні, чесних виборів в Україні не буде», – вважає Степан Хмара.

Гість програми впевнений, що чинний Президент буде усіма силами триматися за владу, адже має за що триматися.

«Ви думаєте, чому Порошенко за останні два роки вже двічі був у Катарі? Невже він їздить туди за скрапленим газом? Та він уже думає, як перекинути свої кошти з Америки та Європи.

Він хоче заховати свої гроші з офшорів, бо розуміє, що тримати їх там вже небезпечно, і готується навіть до такого», – підкреслив пан Хмара.

Радянський політв’язень переконаний, що потрібно вимагати саме добровільної відставки, а не імпічменту президента.

«Відновити ефективний інститут виборів, який фактично повністю зруйнований, за чинної влади буде неможливо. Адже де гарантія чесних виборі, коли Президент кожен день порушує Конституцію!?

До того ж, він не тільки не справився із президенством, а й вчинив масу дій, які є злочинами», – наголосив Степан Хмара.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB