Вторник, Октябрь 23, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Виродки, ніяк не нажеруться: нові здирницькі податки розгнівали українців

Українців обурила звістка Державної фіскальної служби про нові податки. Зокрема, як стало відомо, українці, які отримували іноземні доходи, повинні подати декларацію.  “Всі громадяни України, які отримали у 2017 році доходи з-за кордону – спадок, гонорари, авторські виплати, дивіденди або просто зарплату, повинні їх задекларувати. При цьому декларацію вони повинні подати незалежно від того, чи були з цих сум утримання податку”, – заявили в ДФС, пише АНТИКОР.


При цьому у відомстві уточнюють, що в разі, якщо людина вже сплатила податок за тими ставками, які діють в іншій країні, потрібно взяти в податкових органах іноземної держави довідку про сплачені суми, які враховуватимуть при перерахунку в Україні.

«Платити з своїх тяжко зароблених грошей державі за що? За погані умови життя (дороги на яких машини ламаються… умови праці, зарплати і т.д)…», «Наші олігархи і хабарники ніяк не нажруться. Тут тільки старики і лишаться», «Держава Україна хоче зайнятися рекетом. Дожилися», «Найсумніше в тому, що, якщо приймуть подібного роду закони, українці будуть платити, так як всерівно буде вигідніше ніж працювати в Україні за гроші, і ніяких мітингів судячи з останнього розгону з під ВР теж не буде», – коментують нововведення українці.

Нагадаємо, в українській банківській системі настають радикальні зміни. Як стало відомо, в Україні вже незабаром скасують банківську таємницю і держава приєднається до міжнародної системи обміну фінансовою інформацією CRS. Відповідно, скоро держава знатиме про всі рахунки українців, навіть якщо вони знаходяться за кордоном.


У Мінфіні заявляють, що обмін банківською інформацією дозволить боротися з незаконним виведенням коштів за кордон та несплатою податків.

Як раніше писала Politeka, звільнений глава ДФС Роман Насіров опублікував декларацію за 2017 рік. У декларації колишній чиновник вказав, що його дохід за останній рік склав шість гривень як відсотки в “Укргазбанку”.

При цьому дружина Насирова Катерина Глімбовського за рік отримала дохід в 9 147 062 гривень, з яких, понад 9 мільйонів гривень, склала “передача прав і обов’язків за договором про участь у Фонді фінансування будівництва”. Крім того, вона задекларувала “додаткове благо”, отримане від ТОВ “Альтіс-Констракшн”, в якому працює.

Отримуй важливі новини зручно — підписуйся на телеграм-канал НОВИНИ.