Суббота, Август 18, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Волонтер показав страхітливий стан шпиталю для бійців АТО

Українських «святих воїнів» АТО латають у лікарнях, де умови гірші, ніж в окопі на передовій.

Про це на сторінці у Facebook розповів волонтер Володимир Регеша, якого доля закинула до шпиталю №65 у Часовому Яру.

За словами активіста, медичну допомогу тут надають відмінно, а от за побутовий бік владі має бути соромно.

«З «Буфету» запашок такий, що Мартин Брест видалив би свій профіль з ФБ. Та й меню накрило своїм різнобарв’ям — на вечерю рис і оселедець «другої свіжості», — написав він.

На четвертому поверсі головного корпусу Регеша зробив кілька знімків санвузлів для жінок. Картина вражає: облущені стіни, брудна пожовтіла сантехніка, а на унітазах навіть немає кришок.

«От ніби розумію, що військова форма робить людей поза статтю, але… У нас в бліндажах умови кращі, ніж там, де мали б бути всі умови для лікування людей (а тим більше — жінок), що віддали своє здоров’я війні. Це не просто неповага — це зневага в своїх найгірших проявах. До всіх. І найбільш — до жінок», — відзначив волонтер.

Найбільше чоловіка вразила цинічність місцевих медиків.

«У нас всі лікарі скинулися і купили кришку на унітаз в один туалет. Так шо повторюю вам ще раз: НІКОЛИ СЮДИ НЕ ЗАХОДЬТЕ!!!- саме в такому тоні було повторено тричі жінці, що ледь пересуває ногами», — обурився активіст.

На думку волонтера, його «крик душі» навряд чи почують. А якщо й вдасться достукатися до верхівки, то постраждають прості люди, а в лікарні все залишиться, як і було.

«І зараз пишу оцю «зраду» і думаю: дійде десь воно до великих погонів і за сучою совковою традицією постраждають люди непричетні, відзвітують про якісь звільнення, а проблему не вирішать. Так, бордюри навколо лікарні пофарбують. Але ж треба, щоб дійшло. І не просто щоб хтось вигріб неслабих люлєй, а щоб сяяло та блищало, щоб пахло та смакувало. І щоб ви*ратися можна було в любому туалеті. З кришкою, вологими серветками та якоюсь газеткою в руках. Ну заслужили ж. Ні?» – додав Регеша.

Волонтер показав страхітливий стан шпиталю для бійців АТО