Среда, Ноябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Вторгнення в Азовське море: до берега стягують танки, війська піднято по тривозі

Українські військові стягнули важке озброєння і танки до Азовського моря, передає Politeka.

Зроблено це було в рамках навчань, адже в Об’єднаних силах продовжують працювати над вдосконаленням боєздатності танкових і механізованих підрозділів, що входять до складу резервів військових частин.

Чергові навчання в районі проведення операції Об’єднаних сил пройшли 3 липня під головуванням командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва.

Навчання проводилися з бойовою стрільбою танків і броньованих машин піхоти.

«У місці відведення важкого озброєння і техніки екіпажі танків Т-64Б і БМП-1 виконували завдання зі стрільби по умовному ворогові і тактики ведення бою», – відзначили в прес-центрі штабу ООС.

«За легендою навчань, противник намагався здійснити висадку десанту на ділянку узбережжя Азовського моря. Танкова рота і механізований взвод бригади були підняті по тривозі і вмілими діями знищили умовного противника», – розповіли там про навчання.

При цьому варто відзначити, що вчення на Азовському морі більш ніж виправдані, адже Росія продовжує нарощувати свою присутність у даній акваторії.

Нагадаємо, РФ нарощує сили в Азовському морі в спробі створити «логістичний зашморг» для українського Приазов’я. Таку ідею висловив політолог, директор Агентства розвитку Приазов’я Костянтин Батозський. Він вважає, що активність Росії в Азовському морі, яка посилилася останнім часом, переслідує відразу кілька цілей. Зокрема, Москва домагається виходу України з договору про дружбу.

«Цей договір цікавий кількома аспектами. По-перше, це зафіксований у ньому статус Азовського моря як внутрішніх вод Росії і України. По-друге, взаємне визнання сторонами державних кордонів», – зазначає політолог.

Також як повідомлялось раніше, криза в Азовському морі продовжує наростати, адже Росія продовжує затримувати судна в Керченській протоці. Про це повідомив журналіст Андрій Клименко на своїй сторінці в соцмережі. Один з таких випадків стався 31 травня.

«Сьогодні, 31 травня 2018 у інтервалі між 4:40 і 5:30 Берегова охорона ФСБ РФ затримала в Керченській протоці відразу п’ять морських суден з вантажами, які йшли з Бердянська і Маріуполя за призначенням», – написав Клименко. А ось офіційних коментарів з цього приводу не надходило.

Навчання

» #ООС #операція_ОСУ Об’єднаних силах під керівництвом Командувача Об’єднаних сил генерал-лейтенанта Сергія Наєва продовжується робота із вдосконалення боєздатності танкових та механізованих підрозділів, що входять до складу резервів військових частин.Так, у районі проведення операції Об’єднаних сил 3 липня пройшли чергові навчання із бойовою стрільбою танків та броньованих машин піхоти. У місці відведення важкого озброєння та техніки екіпажі танків Т-64Б та БМП-1 виконували завдання зі стрільби по умовному ворогу й тактики ведення бою. За легендою навчання, противник намагався здійснити висадку десанту на ділянку узбережжя Азовського моря. Танкова рота та механізований взвод бригади були підняті по тривозі і вмілими діями знищили умовного ворога.Разом переможемо!Слава Україні!» , — Gepostet von Операція об’єднаних сил / Joint Forces Operationam Mittwoch, 4. Juli 2018