Воскресенье, Октябрь 21, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Я побудую правове суспільство в Україні за рік. І є люди, готові зробити це разом зі мною. Будуть суди присяжних з виборними суддями

Святослав Стеценко:

Я побудую правове суспільство в Україні за рік.

Якщо хоча б 10% населення України це потрібно і ви готові саме мене в цьому підтримати.

Будуть суди присяжних з виборними суддями, буде право людей на самозахист від злочинців і агресорів, будуть чисті узбіччя і правильно припарковані автівки, будуть чиновники, які не вимагають хабарів і данини, натомість швидко працюватимуть на громадян.

Лише один рік, і все це буде.

І є люди, готові зробити це разом зі мною.

Як бонуси найкращі умови для бізнесу, передові освітянські методики.

Як побічні наслідки кожному доведеться сміття кидати лише в урни, а якщо урни поруч нема, носити з собою. Доведеться виходити лише там, де написано «вихід», а заходити лише там, де написано «вхід», а не там, де ближче. Доведеться після першого паркування не за правилами пояснювати своїй родині, чому в цьому місяці твоя зарплата на кілька сотень євро менша, ніж звичайно, а після другого пів року їздити лише громадським транспортом. Ага, і ніхто не буде слухати вашого обурення відсутність стоянок. Доведеться збирати лайно за своїм псом. Доведеться в публічних місцях робити вигляд, що культурна людина і розмовляти без матюків. Доведеться на державній службі (так, і на військовій теж) розмовляти винятково державною мовою. І обороняти країну доведеться кожному.

А ще не можна буде нічого «порішати» ні з кумом, ні з однокласником.

Все це дуже просто. Проте для цього необхідно, щоб перші особи самі жили саме за такими правилами і наглядали за неухильним дотриманням таких правил другими і третіми особами. І що ви всі готові були підтримати перших не лише під час виборів, а постійно.

Здається мені, що навіть з тих, хто мене читає, готових мене підтримати в усьому будуть одиниці.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB