Пятница, 5 июня, 2020
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Янукович таємно прибув на Донбас зі «спецами»: «Тепер буде царем»

На окуповані райони Донбасу прибув Янукович зі своїми «спецами», щоб «закріпитися» там.  Про це повідомив блогер «Фашик Донецький» на своїй сторінці в Twitter передает Рoliteka

«Приїжджав Саша стоматолог (так називають сина Януковича – ред.) в Донецьк, був в кінці минулого тижня з екс-головою СБУ Якименка. Привезли 15 осіб експертів для оцінки перспективних об’єктів інфраструктури (підприємства, житлові будинки, недобудови, комунальні підприємства», – йдеться в повідомленні.

Більше того, стверджує блогер, чоловік навіть «знайшов собі містечко».

«Вони ж залишили спеців подивитися і порахувати, де ще можна зрубити грошей, що розграбували в нуль і т д. За чутками, після підрахунків, Москва дає відмашку на захід МАКО на окуповані, а Янукович буде тут тепер царем, бо Москва готує динири до автономії у складі України», – підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, екс-президент України Віктор Янукович розробив власний план, який передбачав створення «Автономної республіки Донбасу» в складі України, де він хотів стати прем’єр-міністром.

Про це йдеться в розсекреченій доповіді спецпрокурора США Роберта Мюллера по російському втручанню вибори в США в 2016 році.

Реалізувати цей план Янукович намагався через російського перекладача і передбачуваного розвідника Костянтина Килимника. Килимник повинен був передати цей план через політтехнолога Пола Манафорта президенту США Дональду Трампу. В липні 2016 року Килимник літав у Москву до Януковича.

2 серпня 2016 року Килимник прилетів до Нью-Йорка до Манафорта, де вони обговорили план дозволу триваючих політичних проблем в Україні, створивши автономну республіку в індустріальних районах східного Донбасу та обравши Януковича, вигнаного з України в 2014 році, головою цієї “республіки”. План передбачав, що Росія виводить війська з Донбасу, який у свою чергу стає автономним регіоном у складі України з прем’єр-міністром на чолі. В плані підкреслювалось, що Янукович — «ідеальний кандидат, який зможе принести мир у регіоні як прем’єр-міністр республіки і сприяти реінтеграції регіону до складу України за підтримки президентів РФ і США».

Цей план повинен був дозволити РФ управляти східною Україною, говориться в доповіді.

Манафорт розповів американським прокурорам, що Килимник просив його переконати Трампа затвердити цей план. Манафорт, за його словами, сказав Килимнику, що план був «божевільний».

Килимник продовжував наполягати на цьому плані в листах і при зустрічах з Манафортом аж до весни 2018 року.

 

Loading...