Среда, Август 15, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

Єгорова Порошенку: Зупиніть це телевізійне кілерство та захистіть мене

Телеведуча Сніжана Єгорова написала відкритого листа президентові Петру Порошенко з проханням захистити її та її дітей. Емоційне звернення актриса оприлюднила у своєму Facebook, передає АНТИКОР.

Зокрема, Єгорова попросила Порошенка припинити ганебне явище «телевізійного кілерства, которе набуває катастрофічних та небачуваних донині масштабів, особливо на тлі контраверсійних політичних та соціальних процесів».

«Прошу відзначити, що ми є батьками трьох малолітніх дітей, яків відвідують школи, дитячи заклади, де мають друзів, в яких так само є батьки й дорослі люди, обурені таким диким опитуванням, адже моїм дітям стало відомо, що в ефірі загальнонаціонального каналу вирішувалося питання загрози позбавлення життя одного з їхнього батьків, обираючи між татом і мамою», — заявила обурена Єгорова.Звісно, Сніжана мала на увазі скандал минулого тижня, коли Сергій Поярков у своєму телешоу проводив «убивче» опитування.

Тому Єгорова і написала лист на ім’я президента, в якому просить захистити її життя, честь і гідність матері, адже це честь і гідність держави в цілому.Телеведуча також зауважила, що звернулася за роз‘ясненнями до керівництва каналу. Утім представники Прямого не дали жодної змістовної відповіді і заявили, що не несуть відповідальності за зміст того, що відбувається у прямому ефірі.

«…Стати на захист моральних цінностей та підтримувати цивілізовані шляхи вирішення спірних питань, адже найголовніше для подальшого розвитку нашого суспільства –верховенство права і закон», — підсумувала Сніжана.

До речі, минулого тижня Єгорова була у лікарні, де записала відео зі сльозами, подяками та вибаченнями.

Нагадаємо, після того, як під час телеефіру глядачам запропонували вибрати, кого врятувати від гіпотетичного убивці: Єгорову чи Мухарського, Сніжана звільнилася з «Прямого». А представники каналу заявили, що не редагують авторського проекту Сергія Пояркова, який теє придумав.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB

Єгорова Порошенку: Зупиніть це телевізійне кілерство та захистіть мене