Пятница, Ноябрь 16, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

З України не випустили десятки тисяч людей: у чому причина

З початку року державні виконавці стягнули 1,6 млрд грн аліментів на користь 500 тисяч дітей, передає Politeka.

Міністерство юстиції України з початку дії законодавчої ініціативи “Чужих дітей не буває” обмежили у виїзді за кордон майже 120 тис. боржників по виплаті аліментів.

Про це повідомила заступник міністра юстиції Світлана Глущенко, передає прес-служба відомства.

“Завдяки нововведенням з початку року державні виконавці стягнули 1,6 млрд грн на користь 500 тисяч дітей. Майже 120 тисяч боржників по виплаті аліментів було обмежено у праві виїзду за кордон, управління автомобілем, користування зброєю і полювання”, – повідомила Глущенко.

Нагадаємо, в Україні очікуються нововведення, пов’язані з дозволами з приводу вивозу дитини за кордон. Про це написав міністр юстиції Павло Петренко в Twitter.

Так, глава Мін’юсту заявив, що відомство розглядає можливість дозволити батькові чи матері, з ким проживає дитина, вивезти його за кордон без дозволу другого батька. Йдеться про термін не більш одного місяця.

“Одна з новацій другого пакету законів # ЧужіхДітейНеБуває – дати можливість того з батьків, з ким проживає дитина, вивезти дитину за кордон до 1 місяця без дозволу другого батька. Це цілком європейська практика, яка дозволить дитині відпочити, або пройти курс лікування”, – йдеться у повідомленні.

Як писала Politeka, за борги з аліментів суд відібрав у киянина ексклюзивний автомобіль. Так, багатодітного батька, люблячого сім’янина киянина Юрія Чернецького за борги з аліментів відібрали ексклюзивний авто. Таких Ferrari в світі – 900 штук, а в Україні – лише один.

Автомобіль оцінили в 2 мільйони грн і планують продати на аукціоні. Різницю від продажу колишньому власнику повернуть.

Якісно та зручно! Підписуйся на телеграм-канал Новин: goo.gl/EbaBFB