Пятница, Октябрь 19, 2018
  • USD 26.25 | 26.50
  • EUR 30.50 | 31.00
  • RUR 0.41 | 0.43

«Згиньте з моєї України»

Переселенка з Донецька Дарія Кропива описала враження про свою подорож до Бердянська та зустріч з «ватником» з Красногорівки у місцевому автобусі.

«Притча про красногорівську вату і її подорож в Бердянськ», — назвала вона свій пост у «Facebook».

За її словами, вона почула як автобусі хтось сказав: «я тобі російською мовою кажу! А не хохляцькою».

«І тут я забула, що вранці була на йозі і пила смузі. У мені прокинувся внутрішній донецький гопник. Розвертаюся. Бачу чоловік з дружиною.

Приблизний діалог:

Я: «Ви б за мовою стежили!»

Ватник (далі «В») «А шо такое?»

Я: «А то, що такі висловлювання можна і в лоб отримати»

В: «Шо велика патріотка?? А ти поїдь поживи там, де я! Подивлюсь як за Україну будеш дерти жопу!»

Я: «Ну і де ви живете?»

В: «У Красногорівці!»

Я: «А я з Донецька! Поспілкуймося?», — цитує вона розмову.

«Коротше, далі зрозуміло. Я йому така, манатки зібрав і в Росію вали, че сюди приперся, а він мені такий, нас там знищують, вали в гейропу зі своїм безвізом. Ви зрозуміли, нічого нового. Тут в бій вступає ще одна жінка. Решта мовчать і слухають, тиша гробова. Починає цього мужика теж мочити морально, виявилося вона з Донецька, з Петровського району. Живе там і зараз», — додає вона.

«Загалом удвох ми закрили йому рота. Дружина почала пхати його під бік, типу заткнися вже. На наступній зупинці вони вийшли. А ми з Галиною з Донецька прекрасно спілкувалися до кінця поїздки», — розповіла вона.

«А тепер серйозно. Вона мало не плакала … каже ніколи не думала, що так буду любити Україну, поки не почалася війна. Переїжджати немає сил, все сподіваюся, що Україна повернеться і все закінчиться. Виїжджають іноді, щоб морально відпочити. Я з Донецька, вона з Донецька, він з Красногоровки. Приїхав до Бердянська, ненавидить Україну. Молоді хлопці типу мого чоловіка зараз прикривають зад цієї вати в Красногорівці. У той же час Галина сидить на нещасливій ​​Петрівці і чекає, коли такі, як мій чоловік, увійдуть в місто і звільнять їх. І ми один одного ненавидимо. Лютої страшної ненавистю. До мозку кісток. Якби не було кримінальної відповідальності, я б його просто вирубала одним ударом в голову. Переступила б і пішла далі.

Як же я не терплю цю бризкаючу слиною совкову вату, вічно ниючу, вічно незадоволену. Зі своїм пломбіром по 3 коп, і якоюсь там ковбасою. Підіть вже у вічність. Поховайтесь. Згиньте з моєї України», — наголосила Дарія Кропива.